Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
15.08.2019
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Registreeru TASUTA proovitreeningutele  SIIN
Kommenteeri
12.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Tallinna Maratonil, Optibet Sügisjooksul ning Nike Noortejooksul. Seejuures on Nike Noortejooksul osalemine meie õpilastele TASUTA ning Tallinna Maratonil ja Optibet Sügisjooksul ...
Kommenteeri
12.08.2019
Meil on hea meel teatada uudist, mida kõik Viimsi korvpallisõbrad ootanud on - Kristjan Evart on meiega, kaitsmas Viimsi värve, ka algaval hooajal!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi 3x3 korvpalli turniir tõi kohale Eesti paremiku (0)
10.06.2019

Pühapäeval, 9.mail Karulaugu spordikeskuses toimunud 3x3 korvpalli turniiril “Viimsi Quest 2019” sai näha kõrgetasemelist turniiri, mille võitjaks krooniti Eesti A-koondis.

Turniiril sai näha mitmeid üllatusi ning vaatemängulisi lahinguid, millest üks kaasahaaravam oli kindlasti meeste finaal, kus kohtusid Tallinn/Ballzy 1 ehk Eesti A-koondis, kelle koosseisus mängis ka Korvpalliklubi Viimsi/Estover kasvandik Karl Johan Lips ning KK Hito/Suurköögid. Terve mängu väikeses  eduseisus olnud KK Hitol jäi üllatusest puudu õige pisut kui otsustav vise rõngast napilt välja tuli. Lõpptulemuseks 21:19 Tallinn/Ballzy 1 kasuks.  Lisaks pakkus klubi õpilane Hugo Toom ühe turniiril ilusama momendi, kui tabas alagrupi mängus lisaajal üle Rauno Nurgeri käe otsustava kaugviske.

Naiste turniiril saavutas esikoha Läti koondis, kes alistas finaalis tulemusega 20:8 naiskonna Comeback. Harrastajate parimaks mängis ennast Iisaku. U18 parim oli Ehmunud Maakad. U15 sarjas ja U13 sarjas jäid turniirivõidud Viimsisse. Vanemas sarjas võidutses Marteni Pojad, nooremas Viimsi Poisid.

 

Turniiril mängijana kaasa löönud Korvpalliklubi Viimsi/Estover treener Kaarel Traumann sõnas: "Oli väga vinge sportlik pühapäev. Rõõmu teeb, et meeste sarjas on tase jätkuvalt väga tugev. Samas ei löönud ka nooremad mängijad meeste sarjas risti ette ning näitasid kõigile hambaid. Küll tahaks näha rohkem noori osavõtmas suvistest 3x3 korvpalli etappidest. Selline agressiivne ja jõuline korvpall tuleb igale noorele korvpallurihakatisele kõva kogemusena kasuks."

 

Sel aastal toimub üle Eesti 21 ametliku 3x3 korvpalli turniiri, mille kulminatsiooniks on 10.augustil Vabaduse väljakul toimuv “Tallinn Open”, kuhu pääsevad osalema kõigi selle suve etappide võitjad ehk parimatest parimad.

 

Vaata mängude tulemusi SIIN

Vaata fotogaleriid SIIN

 

Toetajad:

  • Viimsi vald
  • Eesti Kultuurkapital
  • Nike
  • Sportland
  • Fifaa

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608