Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
06.05.2024
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2024/2025 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms.
Kommenteeri
02.05.2024
3/3, ehk eeloleval nädalavahetusel oleme kolmel päeval esindatud kõigis kolmes poiste Eesti meistrivõistluste finaalmängus, sh U12, U19 ja U14 poisid.
Kommenteeri
30.04.2024
Kolmas veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu toimus Tartus ning Viimsi läks endast kõike andma, et seeria jätkuks. Teine mäng näitas, et noor Viimsi meeskond oli lõpuni mängus sees ja ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Sportland kahemängulisel Läti turneelt võidulisa ei toonud (0)
14.03.2022

KK Viimsi/Sportland oma kolmandalt kahemänguliselt Läti turneelt võidulisa ei teeninud kui reedel, turnee esimeses mängus tuli tunnistada lõunanaabrite esiklubi VEF Riga paremust 60:94 ja päev hiljem jäädi alla lähikonkunkurent Ogrele 77:100.

Turnee esimeses mängus liiga liidri VEF Rigaga jagus võrdset heitlust avaveerandiks, mis lõppes väljakuperemeeste eduseisus 21:22. Edasi lõppesid kõik veerandid VEFi paremusega. Lõppskoor 60:94.

Turnee teises mäng Ogrega algas lähikonkurentide kohtumisele tasavägiselt. Kuigi väljakuperemehed tabasid pea ilmeksimatult suutsid viimsilased minutit enne esimese mänguperioodi lõppu kaotusseisult 11:22 teha omakorda 6:1 vahespurdi ja lõpetada veerandaja 17:22. Võrdset mängu jagus seisuni 30:35, millelt edasi tegid õnnestusid peaasjalikult ogrelased tehes omakorda 5:20 spurdi.  Lisaks teenis minut enne pikka vaheagea viimsilaste põhikeskmängija Ronalds Zakis teise tehnilise vea, mis tõttu lätlane dushi alla suundus ning millega oli ka mängu saatus sisuliselt otsustatud. Lõppskoor 77:100. Kõnekad numbrid: lauavõitlus 35:47; korvisöödud 27:18; vabavisketabavus 53:76, seejuures teenisid viimsilased lausa 39 vabaviset, millest suudeti realiseerida vaid 21%.

KK Viimsi/Sportland asub Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabelis kuueteistkümne võidu ja üheksa kaotusega viiendal real.

KK Viimsi/Sportland @ AVIS UTILITAS Rapla

VAATA mängu suurelt ekraanilt ja ela meile kaasa Viimsi korvpallifänni kodupubis Black Rose