Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
28.04.2024
Teine veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu peeti eile Viimsis. Mängu oli tulnud vaatama 483 inimest, mis tähistas ka tänavuse hooaja publikurekordit.
Kommenteeri
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi kaotas kodus BC Kalev/Cramole 70:95 (0)
04.03.2024

Enne eilset mängu hoidis Viimsi 14. kohta, külla sõitnud BC Kalev/Cramo on jätkuvalt Eesti-Läti liiga liider. Viimsi ridades astus pika vigastuspausi järel väljakule Aleksander Oliver Hint.

Külalised said mängu kiirelt käima ning võitsid esimese veerandaja numbritega 39:16, teise minimatši 21:12 ning läksid garderoobi seisul 60:28. Viimsilased kogusid end teiseks poolajaks. Kolmas veerandaeg lõppes viigiliselt 19:19 ning viimase neljandiku mängust võitis kodumeeskond 23:16. Kogu mängu kaotas Viimsi 70:95.

Kodumeeskonna resultatiivseim oli eile kapten Oliver Suurorg, kes viskas 14 punkti, sai kätte 5 lauapalli ja andis ka 3 tulemuslikku söötu. Tydus Verhoeveni saagiks jäi 13 punkti ja 5 lauapalli. Stefan Vaaks viskas 12, Kevin Sünd 11 punkti. Pea 10 kuud vigastuse tõttu eemal olnud Aleksander Oliver Hint sai samuti käe valgeks, visates 2 punkti ja noppides 3 lauapalli.

Vastaste resultatiivseim Kregor Hermet viskas 17 punkti.

“Esimene poolaeg oli väga kehv, tegime rünnakul valesid otsuseid ja lasime kümne minutiga endale 39 punkti visata. Sinna see mäng läks. Teiseks poolajaks tegime korrektuure, mängupilt oli juba parem, aga mäng oli juba läinud,” ütles tagamängija Stefan Vaaks pärast mängu.

Peatreener Valdo Lips: “Peame olema mängu algusest valmis füüsilise kaitsemänguga. Mõtteainet jagub. Kiidan poisse selle eest, et võideldakse lõpuni ja sõltumata seisust alla ei anta. Peame edasi pingutama. Tänan publikut, keda oli arvukalt kohale tulnud. Nüüd ootab meid siis nn Läti tuur.”

Järgmised neli mängu peab Viimsi Lätis, kus 15. märtsil minnakse BK Ventspilsi vastu, kes hoiab tabelis 4. kohta. Mängu algus 19:00.