Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.10.2019
Koolivaheajal toimuvad treeningud muutunud tunniplaani alusel.  
Kommenteeri
15.10.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis kokkuleppe GOLDEN CLUB VIIMSIGA, mille alusel klubi esindusmeeskond KK Viimsi/Noto asub treenima Golden Clubi jõusaalis ning samas avaneb võimalus soodustingimustel treenida ka meie kogukonnal. 
Kommenteeri
15.10.2019
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise, ehk 2020.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, ehk määrama klubi, kellele laekub kohaliku omavalitsuse nö pearaha.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
NIKE ja KK VIIMSI ning KESKLINNA KK jätkvada koostööd (0)
16.02.2015

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi pikendasid toetuslepingut aktsiaseltsiga Jalajälg, kes on NIKE ametlik esindaja Baltimaades. Koostööleppe alusel toetab NIKE klubide tegevust järgmisel aastal aastal nii rahaliselt kui oma toodetega.

"NIKE, kui maailma spordibränd nr 1 ja meie pikaajaliseima koostööpartneri jätkuv toetus on klubile väga tähtis. NIKE tarnib suure osas klubide kasutatavast varustusest alates pallidest kuni treening- ja võistlusvormideni, korvpallijalatsid ning vabaaja riided," ütles klubi tegevjuht Tanel Einaste. "On heameel teha koostööd brändiga, kellele vaid parim ja innovaatiliseim on küllalt hea ," lisas Einaste.

 

"Korvpall on osa Nike DNA’st. Nike jalatsitega mängib valdav osa NBA ja Euroliiga mängijatest ja ilmselt ka 95% Eesti liigakorvpalluritest. Oleme KK Viimsi tegevust toetanud klubi sünnist alates ja nüüd nähes klubi laienemist on meeldiv tõdeda, et tegemist on õigete partneritega, kellega põhjust koostööd laiendada," ütles aktsiaselts Jalajälg juhatuse esimees Rainer Tops.

 

Nike on Eesti korvpallikoondise jalatsipartner, BC Kalev/Cramo, TÜ/Rock, Rakvere Tarva jt korvpalliklubide pikaajaline toetaja.

 

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi on Tallinna kesklinnas ja Pirital ning Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 350 lapsega klubipüramiidi.

www.kesklinnakk.ee
www.facebook.com/kesklinnakorvpalliklubi

Kommenteeri
Mängukalender
18.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10. Karulaugu Spordikeskus
19.10 Saku valla Spordikeskus
20.10 Karulaugu Spordikeskus
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608