Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.10.2019
Koolivaheajal toimuvad treeningud muutunud tunniplaani alusel.  
Kommenteeri
15.10.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis kokkuleppe GOLDEN CLUB VIIMSIGA, mille alusel klubi esindusmeeskond KK Viimsi/Noto asub treenima Golden Clubi jõusaalis ning samas avaneb võimalus soodustingimustel treenida ka meie kogukonnal. 
Kommenteeri
15.10.2019
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise, ehk 2020.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, ehk määrama klubi, kellele laekub kohaliku omavalitsuse nö pearaha.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Korvpallipere lõpetas eduka hooaja (0)
14.06.2016

Klubi neljateiskümnes hooaeg sai sportliku lõpu laupäeval 28.mail, kui ühiselt, koos klubipüramiidi kuuluva Korvpalliklubiga Viimsi peeti Suurt Perepäeva.

Uuel Viimsi Staadionil ning Karulaugu terviserajal toimunud päeva mahtus paljude sportlike tegevuste kõrval ka klubi esimene tervisejooks ning Nike Training Club treening.

Päeva eesmärgiks oli ühiselt, koos perega läbida erinevaid võistlusi, et osaleda korvisüsteemi loosis. Perepäeva sloganile kohaselt, tähtis pole võit vaid ühine osavõtt, parimaid üksiktulemusi ei autasustatud.

Lisaks ühisele liikumisele ja sportimisele vabas õhus autasustati Perepäeval hooaja lõikes parimaid treenijaid, ehk Trennihunte, tänati toetajaid ja koostööpartnereid ning lapsevanemaid, kes vabatahtlikena panustanud klubi tegevustesse.

Osalejad said keha kinnitada sooja supi ning maiustada kohukestega.

Päeva aitasid korraldada Raimo Tann, Naiskodukaitse Viimsi jaoskond, Lions Klubi Tallinn Meri, Jaanus Kase ning päeva juhtinud ja loosimisel fortuuna töö teinud DJ Erkki Sarapuu.

“Tänan kõiki osalenud ligi sadat peret ja kolme sadat osalejat! Inimesed on väliürituse kenasti omaks võtnud ja tulevad tegevusega kaasa. Siinkohal kummardus kogu meie klubisisesele ja -välisele  korraldusmeeskonnale.”, sõnas klubi tegevjuht Tanel Einaste.

 

Pildigaleriid Perepäevast vaatan SIIN

 

“Hooaeg oli huvitav. Muuhulgas jääb seda  meenutama muudatused personalis, kus uueks hooajaks oleme komplekteerinud noore, kuid seda ambitsioonikama meeskonna ning näen uutes inimestes suur potentsiaali.

Nüüd naudime väljateenitud puhkust aga juba paari nädala pärast hakkame valmistuma uueks hoojaks, seda nii organisatoorselt kui ka treeningtöö kohapealt.

Tänan veel kord kõiki klubi liikmeid ja nende peresid, treenereid ja kolleege, toetajaid ja abilisi!” jätkas kokkuvõtvalt Einaste.

 

Hooaja kokkuvõtteks sõnas KK Viimsi/Kesklinna KK treeningrühmade koordinaator Valdo Lips “Möödunud hooajal mängisid meie meeskonnad, KK Viimsi ja Kesklinna KK, 436 võistlusmängu, ja viskasid 22001 punkti. Korraldasime 5 suuremat või väiksemat turniiri, sh Euroopa Noorte Korvpalliliiga etapp Viimsis, lisaks rahvusvahelise treenerite koolituse, korvpallitunde- ja päevi koolides. Sportlikest tulemustest tooks välja meistritiitlid Tallinna Meistrivõistlustel nii A- kui B-vanuseklassides ning Eesti Meistrivõistlustel põhiturniiri võitu U16- ning teist kohta U18 vanuseklassis. Lisaks erinevaid medaleid rahvusvahelistelt turniiridelt Eestis ja välismaal, pronksmedalid nii U19 vanuseklassi Eesti Meistrivõistlustel kui ka Euroopa Noorte Korvpalliliiga U16 sarjas. Ligi 15 meie mängijat oli haaratud mängija või kandidaadina noortekoondiste töösse ning viis mängijat osalesid Meistriliigas.“

 

Korvpalliklubi Viimsi, koos Kesklinna Korvpalliklubiga, on Tallinna kesklinnas, Pirital ja Meriväljal ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 450 lapsega klubipüramiidi.

 

www.kesklinnakk.ee

www.facebook.com/kesklinnakorvpalliklubi

Kommenteeri
Mängukalender
18.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10. Karulaugu Spordikeskus
19.10 Saku valla Spordikeskus
20.10 Karulaugu Spordikeskus
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608