Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
16.07.2019
Alljärgnevalt info suve ja suvelaagrite ning uue, st 2019/2020 hooaja treeningute kohta.
Kommenteeri
08.07.2019
21.-25.juuli toimub Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi nooremate treeningrühmade ühislaager Saaremal, Orissaares. Laagrist võtavad osa TÜG, KSG ning GAG U9 ja U11 rühmad (2009/2010/2011/.aastal sündinud poisid).
Kommenteeri
08.07.2019
Kutsume kõiki klubi õpilasi ja pereliikmeid osalema Sportland Kõrvemaa Triatlonil. Seejuures on osalemine Korvpalliklubi Viimsi/Estover liikmeskonnale TASUTA!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Eesti korvpallitreenerid täiendasid ennast Euroliiga klubi juures. (0)
15.11.2016
» Eesti delegatsioon Euroliiga mängul

KK Viimsi/Kesklinna KK treenerid Valdo Lips ja Tanel Einaste ning Paide korvpalli eestvedaja Janno Viilup viibisid möödunud nädala kolmapäevast pühapäevani Euroliiga tippmeeskonna Baskonia Vitoria Gasteiz juures. Samas klubis treenib ja mängib ka Viimsi kasvandik Sander Raieste.

Hispaanias veedetud aja jooksul jälgisid eestlased klubi treeninguid, tegid külastuse klubi “kööki”, ehk kontorisse ja kodusaali, vestlesid noortetöö direktori ning said osa Euroliiga kohtumisest, milles kodumeeskond alistas legendaarse serblase Željko Obradovići juhendatava Istanbuli Fenerbahçe Ülkeri.

 

Hispaanias veedetud aja jooksul jälgisid eestlased klubi treeninguid, tegid külastuse klubi “kööki”, ehk kontorisse ja kodusaali, vestlesid noortetöö direktori ning said osa Euroliiga kohtumisest, milles kodumeeskond alistas legendaarse serblase Željko Obradovići juhendatava Istanbuli Fenerbahçe Ülkeri.

Janno Viilup jäi koolitusel nähtuga väga rahule “Väikesel linna klubil nagu Paide KK Seitse jaoks oli palju kasulikku ja harivat. Nii suure klubi nagu seda on Baskonia klubi töökorralduses, treeningute organiseerimises kui ka treeningute läbiviimises, on alati suuremaid või väiksemaid nüansse mida jälgida. Noorte mängijate individuaalsed treeningud klubi raudvaraga Iñaki Iriartega jätsid väga sügava mulje.” Viilupi mõtet jätkas Tanel Einaste, ”Olles osalenud mitmetel rahvusvahelistel koolitustel, try-outidel ning laagrites, siis ei saa öelda, et midagi nö maailma pööravat nägime, samas andis nähtu palju ideesid, kuidas ka meie klubi programmi arendada ja kuhu suunda liikuda. Suurima elamuse pakkus mulle isiklikult kohtumine klubi legendi  Iñaki Iriarte, ehk treeneri, kes teinud koostööd kõigi Baskoniast suurde korvpalli jõudnud mängijatega. Näiteks viibiski Iriarte äsja kaks nädalat Atlantas, kus taaskord treenis Tiago Splitterit.”

 

Õppereisil Vitoriasse kohtusid eestlased ka samas mängiva KK Viimsi kasvandiku Sander Raiestega. Raieste sõnul on tingimused ja keskkond arenguks suurepärased. Treenides nii individuaalse kava alusel, duubel- kui ka Baskonia esindusmeeskonnaga, tõi Raieste välja just individuaalsete treeningute kasulikkust ning esindusmeeskonna mängijate väga toetavat ning sõbralikku suhtumist.

 

Koolitusreisil osalemist toetasid Sportland, KK Viimsi/Kesklinna KK lapsevanemad ning eraisikutest toetajad.

 

www.kesklinnakk.ee

www.facebook.com/kesklinnakorvpalliklubi

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608