Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.10.2019
Koolivaheajal toimuvad treeningud muutunud tunniplaani alusel.  
Kommenteeri
15.10.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis kokkuleppe GOLDEN CLUB VIIMSIGA, mille alusel klubi esindusmeeskond KK Viimsi/Noto asub treenima Golden Clubi jõusaalis ning samas avaneb võimalus soodustingimustel treenida ka meie kogukonnal. 
Kommenteeri
15.10.2019
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise, ehk 2020.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, ehk määrama klubi, kellele laekub kohaliku omavalitsuse nö pearaha.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Kesklinna tõusis esiliigasse! (0)
24.04.2017

Saku II Liiga võiduga välja võideldud õiguse, mängida koha eest uuel hooajal aste kõrgemal, kasutas KK Viimsi/Kesklinna KK ideaalselt ära, alistades üleminekumängudes, kahe mängu kokkuvõttes Ambla Spordiklubi 16 punktilise paremusega. See tähendab, et uuel, 2017/2018, mängib KK Viimsi/Kesklinna KK esmakordselt esiliigas – Saku I Liigas.

Kolmapäeval Viimsi kodusaalis peetud avakohtumise võitis Ambla SK 82:78.  

Neljapäeval Ambla SK kodusaalis Aravetel peetud otsustav kohtumine kulges kolm veerandit tasavägiselt. Mängu ja kogu seeria otsustava veerandi võitsid külalised, 22:8, ning sellega ka kogu mängu 81:61.

Kahe mängu kokkuvõttes andis see KK Viimsi/Kesklinna KK 16-punktise eduseisu ning koha uueks hooajaks kõrgemasse liigasse.

 

Võidukas peatreener Valdo Lips, „Nüüd sai hooaja eesmärk 100% täidetud. Eks nii klubi, treenerid, kui ka mängijad seda lootsid. Pärast Saku II liiga tiitli võitmist olin veendunud, et üleminekumängud saavad olema rasked. Oli selge, et kui oleme võitnud ühe liiga, tabab meeskonda pingelangus, ja seda õigustatult. Siit ka üleminekumängude seeria esimese mängu nö uimasus kaitses. Samas olin rahulik, sest olin kindel, et otsustavaks mänguks on mehed nüüd üles äratatud. Arvestades meie mängijaid, siis teadsin, et kordusmäng saab olema meie poolt võitluslikum ja keegi alla ei anna. Nii ka läks. Au vastasele, kes andis meile suurepärased mängud. Teist mängu küll domineerisime peaaegu tervenisti, kuid Ambla ei lasknud meid kordagi ennast vabalt tunda. Tänan meeskonda suurepärase hooaja eest.“ Vaadates uude hooaega jätkas Lips, „Eks nüüd on klubil ja treeneritel mõtlemisainet, kuidas järgmisele hooajale vastu minna aste kõrgemal tasemel. Aga selline mõtlemisaine on ju ainult positiivne."

 

Meekonna kapten Kristjan Evart jätkas peatreeneri mõtet, „Pärast Saku II Liiga võitu tabas kogu meeskonda pingelangus ning üleminekumängudeks valmistumine polnud lihtne. Kuigi terve meeskond sai väga hästi aru, mis on kaalul, ei leidnud me koheselt oma rütmi. Olid väga rasked 80 minutit kahe päeva jooksul. Ei näidanud me nendes mängudes kõige ilusamat ja ladusamat korvpalli rünnakul kuid kaitse ja võitluse pealt saime lõpuks oma tahtmise. Tulemus oligi see, mille järgi me ju läksime ja iluvead siin ei loe! Kaptenina tänan mängijaid, treenereid ning organisatsiooni.“

 

„Au meeskonnale ja treeneritele kogu selle hooaja eest! Ma ei ole küll päris objektiivne, kuid arvan, et nii meeskonnana kui ka organisatsioonina väärisime läbi hooaja Saku II Liiga võitu ja uueks aastaks tõusu aste kõrgemale. Tänan siinkohal ka kõiki taustajõude, ehk meeskonna toetajaid ja sponsoreid, kodumängude korraldustiimi - Martin, Apo, Terje, Riina, KK Viimsi tantsutiimi - Black ja White Dance ja loomulikult meie kuuendat mängijat - kodupublikut!“ Tunnustas meeskonda klubi tegevjuht Tanel Einaste. Uude hooaega vaadates sõnas Einaste, „Suur samm on tehtud, kuid süües kasvab isu. Selge, et Saku I Liiga nõuab rohkemat nii meeskonna komplekteerimise, treenimise, kodumängude korralduse, fännluse, logistika ja ka taustajõudude osas. Samas on need väljakutsed iga organisastiooni suurim rõõm, ehk kindlasti oleme uuel hooajal veelgi kvaliteetsemad igal rindel.“

 

KK Viimsi/Kesklinna KK: Kristjan Evart, Illimar Pilk, Kaarel Traumann, Peep Belbaum, Märt Rohlin, Artur Kusnerov, Arles Egert Lelle, Kristofer Veismann, Tauri Miggur, Devon Gawley, Isak Lambot, Kevin Sünd, Mattias Henry Koort. Peatreener: Valdo Lips. Treener: Tarmo Kapper.

 

Vaata fotogaleriid seeria esimesest mängust Viimsis SIIN

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
18.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10. Karulaugu Spordikeskus
19.10 Saku valla Spordikeskus
20.10 Karulaugu Spordikeskus
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608