Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
Kommenteeri
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto pidi võõral väljakul tunnistama KA Tallinna Kalev/TLÜ paremust. U18 poisid jätkavad liidrina (0)
18.02.2019

Saku I liiga 17.voorus läks KK Viimsi/Noto külla värskelt kahe välismängijaga täiendust saanud KA Tallinna Kalev/TLÜle.

Peatreener Valdo Lipsu hoolealused võtsid kohtumise alguses initsiatiivi endale, kuid Devonte Devon Browni juhtimisel ja korvist poolaja lõpul kuulus 43:46 paremus juba kalevlastele. Hoolimata

Viimsilaste südist vastupanust liigatabeli teisel real asuva Kalevi vastu hoidsid väljakuperemehed  eduseisu, laskmata Viimsit kordagi ohtlikult lähedale. Lõppskooriks tablool 83:92.

Meeskonna abitreener Martin Toomas pidas kaotuse põhjuseks seitset vastasest enam tehtud pallikaotust,“Mäng väga tugeva meeskonnaga, kelle vastu jäime hätta nende ülevälja pressiga. See üheksapunktine vahe on suuresti tingitud sellest, et me ei saanud palli kergelt ründetsooni. See oligi meie poolt vaadates kaotuse põhjus. Muus osas nuriseda ei ole.“

Joosep Indermitte 18 punkti, 6 lauapalli ja 5 söötu. Hugo Toom 16 punkti, 6 lauapalli ja 4 söötu. Kristjan Evart 15 punkti ja 4 söötu. Kevin Sünd 11 punkti.

Peale 17.vooru asub KK Viimsi/Noto Saku I Liiga turniiritabelis 9 võidu ja 8 kaotusega 6.real.

Vaata Saku I Liiga turniiritabelit SIIN

Järgmine kodumäng. OSALE KINDLASTI!

• R, 22.veebruar Karulaugu Spordikeskus: KK Viimsi/Noto vs Tartu Kalev/Estiko

U18 poisid püsivad tabeli tipus.

Pühapäeval toimunud Eesti noorte meistrivõistluste, ametliku nimega G4S Noorteliiga, U18 vanuseklassi üheksanda vooru kohtumises alistas KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK  võral väljakul Audentese Spordiklubi 79:71.

Meeskonna abitreener Martin Toomas,“ Mängisime hästi kaitses ja saime tänu sellele oluliselt rohkem viskeid kui vastane ja sealt see vahe tuligi. Võrdne mäng aga siiski pigem meie kontrolli all, kus lubasime Audentesel juhtida vaid korra esimese poolaja lõpus ja sedagi vaid paar minutit. Hea võit ning treeneritel on poiste üle hea meel.“