Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
Kommenteeri
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto alistas kodupubliku toel teistkordselt Tamsalu Los Toros/Taltechi ja kindlustas pääsu Viimsis peetavale finaalturniirile (0)
22.04.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto alistas Saku I Liiga veerandfinaalseeria teises kohtumises koduväljakul 300 pealtvaataja ees Tamsalu Los Toros/TALTECHi 76:72 ja tagas võitudega 2:0 pääsu finaalturniirile. Tänaseks on selge, et finaalturniiri toimub 3.-4.mail Viimsis, Karulaugu Spordikeskuses.

Tamsalu asus mängu 11:0 juhtima, kuid Viimsi vastas 10:0 spurdiga. Ava- ja teise veerandaja lõpul numbrid tablool vastavalt 16:17 ja 31:36 väljakuperemeeste poolt vaadates.

Peatreener Valdo Lipsu hoolealused panid võidule aluse kolmanda veerandaja esimesel poolel, tehes 16:2 spurdi, millega tuldi välja kaotusseisust ja neljandale veerandile mindi juba Viimsi juhtimisel 54:48. 15 sekundit enne mängu lõppu jõudis Tamsalu vaid kahe punkti kaugusele, 74:72, kuid juba kaks sekundit hiljem vastas omakorda Mihkel Allorg viimsilaste poolelt samuti kahe tabava vabaviskega, vormistades lõppskooriks 76:72!

Meeskonna kapten Kristjan Evart pidas mängu raskeks, „Väga raske vastane meie jaoks läbi terve hooaja. Kui ausalt öelda, siis oli tunne, et kui me täna ei võida, siis me ka seeriat ei võida.“

Peatreener Valdo Lips sõnul nad mängu jooksul taktikat ei muutnud küll aga teisel poolajal õnnestusid kokkulepitud asjad paremini. „Me ei muutnud mitte midagi. See plaan, mis meil oli, sellega läksime lõpuni välja. Välja arvatud paar muudatust viimastel minutitel kaitses. Teadsime, et vastane tuleb palju agressiivsema kaitsega kui eelmisel korral ja meil on vaja see 1:1 agressiivsusega lahendada. Esimesel poolajal me seda ei suutnud aga rääkisime selle poolajal üle. Teisel poolajal õnnestusime palju paremini ja paranes ka visketabavus.“

Vaadates eesootavale finaalturniirile, kus poolfinaalis läheb KK Viimsi/Noto vastamisi RSK Tarva ja Betoonimeister/Tskk/SK Nordi vahelise paari võitjaga, olid nii Lips kui ka Evart arvamusel, et mõlemad on rasked vastased, kuid eriarvamustele, kas ja keda poolfinaali vastaseks eelistada. Evart pidas final-four formaadis, ehk nelja meeskonna osavõtul, peetavat finaalturniiri ühe mängu õnnestumiseks, kus kõikidel võrdsed võimalused, „Final-four on ühe mänguga, kus kõike võib juhtuda. Tuleb oma asjad ära teha.“ Lips eelistaks senise hooaja põhjal  Betoonimeistrit, keda hooaja jooksul korra ka võideti, „Keeruline aga kui vaadata turniiritabelit ja kuidas Tarvas läbi hooaja mänginud, siis valiks ikkagi Betooni.“

Hugo Toom 25 punkti ja 8 lauapalli. Kristjan Evart 23 punkti. Mihkel Allorg 11 punkti ja 6 lauapalli.