Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
18.07.2019
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Registreeru TASUTA proovitreeningutele  SIIN
Kommenteeri
16.07.2019
Alljärgnevalt info suve ja suvelaagrite ning uue, st 2019/2020 hooaja treeningute kohta.
Kommenteeri
08.07.2019
21.-25.juuli toimub Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi nooremate treeningrühmade ühislaager Saaremal, Orissaares. Laagrist võtavad osa TÜG, KSG ning GAG U9 ja U11 rühmad (2009/2010/2011/.aastal sündinud poisid).
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Lõppes esimene välistreenerite juhendatud „#viimsibasketball laager“ (0)
04.07.2019

Pühapäevast kolmapäevani toimus Viimsis, Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil esimene välistreenerite juhendatud „#viimsibasketball laager“, mis suunatud noorkorvpallurite individuaalsete oskuste arendamisele.

Nelja päeva jooksul toimus kaheksa intensiivset treeninut, kus mängijad lihvisid laagri peatreener sloveen Luka Bassini, Kosovo kodakondse, kuid nüüd Soomes töötava Besim Maxhuni ning Korvpalliklubi Viimsi/Estover treenerite abil oma individuaalset tehnikat ja -taktikat. Laagrist võttis osa  17 ambitsioonikat noorkorvpallurit nii võõrustajaklubist ehk Viimsist kui ka teistest klubidest.

Teist korda Viimsit külastanud Bassin jäi laagriga, sh mängijate suhtumine ja treenimise kvaliteet, kui ka Viimsis olevate tingimustega väga rahule, „Ma olen Viimsis teist aastat ja juba eelmisel korral avaldas mulle muljet mängijate arv ja siinsed tingimused. Kuid sel aastal on uus, veel suurem ja kenam saal ning tingimused veelgi paremad, ehk siinsetel mängijatel ja treeneritel on olemas kõik hästi treenimiseks. Mängijad näitasid kõigi nelja päeva jooksul head energiat ning võitluslikust."

Klubi tegevjuht, laagri peakorraldaja Tanel Einaste jätkas, „Kõigi nelja päeva jooksul tegid poisid head tööd, olles keskendunud,et laagrist maksimaalne kasu saada. Loodan, et kõik mängijad jätkavad edaspidigi treenimist sama suhtumisega ning siis juhtub kindlasti palju häid asju! Fantastiline millise kava Luka ja Bessim kokku panid ning kui professionaalselt selle ellu viisid. Meie treeneritele, kes neid assisteerisid, oli see kindlasti koju kätte toodud koolitus. Tänan Reed Nopponeni, kes meid treeneritega kokku viis ja nad Viimsisse aitas tuua! Ütlen ausalt, et tabasime kümnesse – meie soov oli leida treenerid, kes omavad kogemusi nii mängijate arendamise kui ka meeskonna treenimise osas, ehk neid kahte siduda, mitte ei õpeta nö showkorvpalli, ehk trikitamist, millel aga reaalse mänguga vähe seost.“

Edasistest plaanidest jätkas Einaste, „Võime öelda, et kindlasti toimub #viimsibasketball laager ka tuleval suvel ja tegelikult plaanime siis juba siia treenima tuua ka välisklubide mängijaid,“

 

Vaata intervjuud Luka Bassiniga SIIN

 

Laager toimus koostöös rahvusvahelise agentuuriga Entersport Management, kellega koostöös on andekatel mängijatel võimalik planeerida karjääri jätkamist Eestis või välisklubides ning Tallinna Spordikooliga.

Laagrit toetasid: Nike, Sportland, Ballzy, Eesti Kultuurkapital.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608