Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.10.2019
Koolivaheajal toimuvad treeningud muutunud tunniplaani alusel.  
Kommenteeri
15.10.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis kokkuleppe GOLDEN CLUB VIIMSIGA, mille alusel klubi esindusmeeskond KK Viimsi/Noto asub treenima Golden Clubi jõusaalis ning samas avaneb võimalus soodustingimustel treenida ka meie kogukonnal. 
Kommenteeri
15.10.2019
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise, ehk 2020.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, ehk määrama klubi, kellele laekub kohaliku omavalitsuse nö pearaha.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Lõppes esimene välistreenerite juhendatud „#viimsibasketball laager“ (0)
04.07.2019

Pühapäevast kolmapäevani toimus Viimsis, Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil esimene välistreenerite juhendatud „#viimsibasketball laager“, mis suunatud noorkorvpallurite individuaalsete oskuste arendamisele.

Nelja päeva jooksul toimus kaheksa intensiivset treeninut, kus mängijad lihvisid laagri peatreener sloveen Luka Bassini, Kosovo kodakondse, kuid nüüd Soomes töötava Besim Maxhuni ning Korvpalliklubi Viimsi/Estover treenerite abil oma individuaalset tehnikat ja -taktikat. Laagrist võttis osa  17 ambitsioonikat noorkorvpallurit nii võõrustajaklubist ehk Viimsist kui ka teistest klubidest.

Teist korda Viimsit külastanud Bassin jäi laagriga, sh mängijate suhtumine ja treenimise kvaliteet, kui ka Viimsis olevate tingimustega väga rahule, „Ma olen Viimsis teist aastat ja juba eelmisel korral avaldas mulle muljet mängijate arv ja siinsed tingimused. Kuid sel aastal on uus, veel suurem ja kenam saal ning tingimused veelgi paremad, ehk siinsetel mängijatel ja treeneritel on olemas kõik hästi treenimiseks. Mängijad näitasid kõigi nelja päeva jooksul head energiat ning võitluslikust."

Klubi tegevjuht, laagri peakorraldaja Tanel Einaste jätkas, „Kõigi nelja päeva jooksul tegid poisid head tööd, olles keskendunud,et laagrist maksimaalne kasu saada. Loodan, et kõik mängijad jätkavad edaspidigi treenimist sama suhtumisega ning siis juhtub kindlasti palju häid asju! Fantastiline millise kava Luka ja Bessim kokku panid ning kui professionaalselt selle ellu viisid. Meie treeneritele, kes neid assisteerisid, oli see kindlasti koju kätte toodud koolitus. Tänan Reed Nopponeni, kes meid treeneritega kokku viis ja nad Viimsisse aitas tuua! Ütlen ausalt, et tabasime kümnesse – meie soov oli leida treenerid, kes omavad kogemusi nii mängijate arendamise kui ka meeskonna treenimise osas, ehk neid kahte siduda, mitte ei õpeta nö showkorvpalli, ehk trikitamist, millel aga reaalse mänguga vähe seost.“

Edasistest plaanidest jätkas Einaste, „Võime öelda, et kindlasti toimub #viimsibasketball laager ka tuleval suvel ja tegelikult plaanime siis juba siia treenima tuua ka välisklubide mängijaid,“

 

Vaata intervjuud Luka Bassiniga SIIN

 

Laager toimus koostöös rahvusvahelise agentuuriga Entersport Management, kellega koostöös on andekatel mängijatel võimalik planeerida karjääri jätkamist Eestis või välisklubides ning Tallinna Spordikooliga.

Laagrit toetasid: Nike, Sportland, Ballzy, Eesti Kultuurkapital.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
18.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10. Karulaugu Spordikeskus
19.10 Saku valla Spordikeskus
20.10 Karulaugu Spordikeskus
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608