Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
Kommenteeri
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.
Kommenteeri
12.04.2024
Enne aprilli lõpus algavaid Eesti liiga play-off mänge, kus Viimsi läheb veerandfinaalis vastamisi Tartu Ülikool & Maks ja Moorits meeskonnaga, on plaanis pidada kolm kontrollkohtumist-treeningmängu, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto alustas I liiga hooaega võidukalt (0)
07.10.2019

Saku I Liiga hooaeg algas Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskonnale, KK Viimsi/Noto, kodusaalis võõrustades esiliiga debütante KK HITO/BC Karjamaa.

Kodusel Karulaugu areenal peetud mängus näitas KK Viimsi/Noto juba esimesest minutist peale jõudu, juhtides kaheminutilise mängu järel külla tulndu ida-virulaste vastu juba 8:0. Esiliiga debütandid Ida-Virumaalt, veel sel korral viimsilastele vastu ei hakanud ja nii kasvas vahe juba poolajaks 31 punktini.  Robert Lilleõie pealtpanek minut enne mängu lõppu tähistas sel hooajal Saku I Liigas esmakordselt, et mõni võistkond jõuab 100 punkti piirini. Lõppskoor 100:66.

Meeskonna peatreener Valdo Lips, „Hooaja esimene mäng. Mõtlesin, et oleme valmis ja läheme oma asju tegema ning see õnnestus. Sellistes mängudes tihi keskendumine küll kaob ja nii ka juhtus aga eks see ongi raske.  Aga vaadates hooajale on meil tööd veel küllaga.“

Esiliiga debüüdi teinud noormängija Hugo Kivilo, „Oli üpris kerge mäng. Eelmisel aastal neile II liigas kaotasime aga nüüd õnnestus kätte maksta. Siir on hea edasi minna.“

Kaarel Traumann 18, Kristjan Evart 16, Gaspar Bibikov 15, Robert Lilleõis 11 ja Mihkel Allorg 10.

Mängu nimitoetaja Sportlandi poolt välja pandud 350€ väärtuses ostukrediiti, leidis õnneliku omaniku publikumängu raames.

Toetajad: Sisustusekspert ja Viimsi vald

Varustuspartner: Nike Esinduskauplused. veeparartner: evian.

Füsioteraapiapartner: ReaktFüsioteraapia.

Võidukalt alustas ka duubelmeeskond

Sarnaselt esindusmeeskonnale alustas sel nädalal oma hooaega võikukalt ka meie duubelmeeskond alistades Saku II Liiga kohtumises kodusel Karulaugu areenal Iisaku Gümnaasium/RHKK 103:40.

Lisaks juba möödunud hooajast tuttavatele liikmetele tegid duubelmeeskonna debüüdi kolm 2004.aastal sündinud mängijat. Meeskonna peatreeneri kohuseid täidab treener Martin Toomas.