Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
06.12.2019
Saku I Liiga 2019/2020 hooaeg jätkub KK Viimsi/Notole kodusel Karulaugu areenal, kui 10.vooru mängus võõrustame külalisi Eestimaa südamest - Paide Viking Window. Viimsilastel on enne omavahelist mängu tabelis 6 ja Paidel 5 või 6 ...
Kommenteeri
05.12.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, alistas Saku I liiga 9.vooru kohtumises Tartu Kalev/Estiko, mis oli viimislastele hooaja kuues aga esimene võit võõral väljakul.
Kommenteeri
05.12.2019
Saku I liiga novembrikuu kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti KK Viimsi/Noto kapten Kristjan Evart.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Reterra toetab jätkuvalt noortekorvpalli (0)
27.11.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover pikendas kööstöölepingut RETERRA ESTATE OÜga, mille alusel jätkab ettevõte klubi tegevuse toetamist rahaliselt. 

 

Reterra Estate OÜ tegevjuhi ja partneri Reigo Randmetsa sõnul tuli otsus jätkata aasta tagasi alanud koostööd kergelt. “Korvpalliklubi Viimsi on jõudsalt arenenud, kuid lisaks tulemustele inspireeris meid koostööd jätkama klubi osavõtlik suhtumine ning kogukonna arengut toetav mentaliteet. Olgu selleks kohaliku Viimsi raamatukogu kolimine, ühiselt meeskonnaga spordimaratonidel osalemine või kaasmängijate toetamine kellegi raskel eluetapil. KK Viimsi on äärmiselt positiivne näide kuidas spordiga saab noorte inimeste elusid muuta nii mänguplatsil  kui väljaspool platsi! Meil on väga hea meel anda enda panus klubi arenguks.”

 

Reterra Estate OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev kinnisvara arenduse ja investeerimisega tegelev ettevõte. Firma peamised investeeringud on suunatud ärikinnisvara ja elukondliku kinnisvara arendusprojektidele Tallinnas, Tartus ja Riias. Ärikinnisvaras on suurem rõhuasetus büroopindadel, kuid järjest enam suureneb kaubandus- ning teeninduspindade osakaal arendusprojektide hulgas. Elamuarendusobjektides keskendutakse enamasti kortermajadele, mille puhul rõhutakse väga headele arhitektuurilahendustele kaasates vaid tipparhitektuuribüroosid ning sobiva hinna ja kvaliteedi suhte loomisele, millel on tugev turuväärtus ja ostjate huvi.

Reterra Estate eesmärgiks on olla kiiresti arenev kinnisvara ettevõte, kelle poolt loodavad projektid on kvaliteetsed ning pikaajaliselt kõrgelt hinnatud. Reterra arendusportfelli kuuluvad näiteks uudne WoHo hübriidkvartal (Telia ja Pipedrive tornmajad), Tiskre Ärimaja, Raadimõisa Kodu ja Lumina Kodud elamuarendused Tartus ning mitmed teised kinnisvaraarendusprojektid.

 

 

Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 550 lapse, noore ja harrastajaga klubipüramiidi.

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
04.12 Turu Spordihoone, Tartu
07.12 Karulaugu Spordikeskus
08.12 Karulaugu Spordikeskus
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608