Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
28.04.2024
Teine veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu peeti eile Viimsis. Mängu oli tulnud vaatama 483 inimest, mis tähistas ka tänavuse hooaja publikurekordit.
Kommenteeri
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi võitis Ventspilsi vastu avaveerandi kuid kaotas mängu 75:104 (0)
16.10.2023

Eilse mängu eel oli Viimsil tabelis 1 võit ja 4 kaotust ning vastastel 1 võit ja 2 kaotust. Viimsi ridades ei teinud kaasa vigastusi ravivad Ron Laanemaa, Aleksander Oliver Hint ja Gerrit Lehe.

Viimsi alustas kohtumist resultatiivselt, võites esimese veerandaja 27:19. Teisel veerandajal said külalised oma mängumootori käima ning võitsid 31:13 ja juhtisid poolajaks 50:40. Kolmas veerandaeg kulges enamvähem võrdselt ning lõppes viimsilaste jaoks 21:26. Neljas veerandaeg kaotati 14:28 ning kogu mäng 75:104.

Viimsilaste parim Stefan Vaaks viskas 14 punkti, võttis 5 lauapalli ja andis 3 resultatiivset söötu. Artem Kovalov lisas 12 punkti ja 6 lauapalli. Ken-Martti Reinart viskas 11 punkti ning Kevin Sünd 10. Vastaste parimana viskas Ishmael El-Amin 27 punkti.

Peatreener Valdo Lips võttis mängu järgmiselt kokku: “Hoolimata kaotusest oli esimene veerandaeg ja ka esimene poolaeg meie selle hooaja parim. Neljandal veerandajal kadus distsipliin ja sellega ei saa rahul olla. Ventspilsile jäime alla väheste kogemuste ja nõrgema füüsise tõttu. Peame noore meeskonnaga edasi töötama selle nimel, et hooaja keskel näidata sellist stabiilset mängu nagu täna esimesel poolajal.”

“Esimesel veerandajal näitasime, et suudame mängida küll ja täita treeneri nõudmisi. Sealt edasi läks raskemaks, vastased said mängu sisse ja nagu kolmandal veerandajal rasked hetked jälle tulid, hakkas lumepall veerema, tegime palju rumalaid otsuseid ja lõpuks läks vahe kahjuks päris suureks,” ütles Ken-Martti Reinart pärast mängu.

VAATA

• Mängu statistika SIIN
  • Fotogalerii SIIN

Järgmise mängu peab Viimsi 22. oktoobril samuti kodus. Mäng Avis Utilitas Rapla vastu algab 17:00.

1. Osta Hooajapääse.
  2. Kui oled klubi liige, vormista Klubiliikme hooajapääse.

Viimsi korvpallimeeskonna Hooajapääse tagab sissepääsu kõikidele Viimsi korvpallimeeskonna kodumängule 2023/2024 hooajal Eesti-Läti Korvpalliliigas, Eesti Karikavõistlustel ja Korvpalli Eesti Meistriliigas nii põhiturniiril kui ka play-off mängudes.