Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
21.03.2019
Osaleja info, sh reisiplaan, kaasa, reeglid jms. Tutvu ja vajadusel küsi täpsemalt oma treenerilt.
Kommenteeri
21.03.2019
Saku I Liiga 21.vooru kohtumises, võõrustame reedel, 22.märtsil koduses "Karukoopas", ehk Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil Rapla KK/Kohilat. Mängu tähtsust on võimatu üle hinnata, sest võimalik ...
Kommenteeri
20.03.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover pikendas toetuslepingut VIIMSI KEEVITUS aktsiaseltsiga, mille alusel jätkab ettevõte klubi toetamist rahaliselt ka 2019.aastal.
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

 

Valdo Lips

EKR 

Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


Jalmar Joosep Saar

EKR 4
Kontakt: 56 84 00 55  jalmar@kesklinnakk.ee


Kristjan Evart

EKR 3

Kontakt: 50 91 247 kristjan@kkviimsi.ee

 


 

Aleks Jorro

EKR 5

Kontakt: 55673325 aleks@kesklinnakk.ee


Tony Liivak

EKR 3

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee


Tanel Einaste

EKR 6

Kontakt: 5048422 tanel@kesklinnakk.ee


Ahti Roostalu

EKR 3

Kontakt: 53404939 ahti@kesklinnakk.ee

Mängukalender
22.03. Karulaugu Spordikeskus
23.03.-24.03. Kadrina
24.03. Jõhvi Spordihoone
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608