Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
22.05.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi 17. hooaja sportlik lõpetamine toimub laupäeval, 15.juunilViimsi Kooli välisväljakutel  ja Karulaugu Spordikeskuses, ...
Kommenteeri
22.05.2019
Suvi on kõige parem aeg mängijate individuaalsete oskuste parandamiseks. KK Viimsi talendilaagri eesmärk on sihikindlatele noortele anda see eesmärk, pakkudes sealjuures rahvusvahelist kogemust nii mängijatele ...
Kommenteeri
20.05.2019
18.-19.mail Viimsis, Karulaugu Spordikeskuses peetud noorte Eesti meistrivõistluste, ametliku nimega G4S Noorteliiga, U18 vanuseklassi finaalturniiril riputati põneva finaalimängu järel hõbemedalid kaela ...
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

 

Valdo Lips

EKR 

Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


Jalmar Joosep Saar

EKR 4
Kontakt: 56 84 00 55  jalmar@kesklinnakk.ee


Kristjan Evart

EKR 3

Kontakt: 50 91 247 kristjan@kkviimsi.ee

 


 

Aleks Jorro

EKR 5

Kontakt: 55673325 aleks@kesklinnakk.ee


Tony Liivak

EKR 3

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee


Tanel Einaste

EKR 6

Kontakt: 5048422 tanel@kesklinnakk.ee


Ahti Roostalu

EKR 3

Kontakt: 53404939 ahti@kesklinnakk.ee

Mängukalender
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608