Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.01.2019
Saku I Liiga 13.voor: Paide Viking Window vs KK Viimsi/Noto Jälgi on-line statistikat www.basket.ee
Kommenteeri
15.01.2019
Alanud on Korvpalliklubi Viimsi/Estover liikmete, pereliikmete ja töötajate registreerimine Sportland Kõrvemaa Suusamaratonile! Kasutades sooduskoodi lahtris sõna „KKVIIMSI“ on osalemine Teile TASUTA!
Kommenteeri
14.01.2019
öödunud nädalavahetusel käisid edukalt väljakul nii Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindus kui ka järelkasvumeeskond. Reedel Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil ...
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

 

Valdo Lips

EKR 

Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


Jalmar Joosep Saar

EKR 4
Kontakt: 56 84 00 55  jalmar@kesklinnakk.ee


Kristjan Evart

EKR 3

Kontakt: 50 91 247 kristjan@kkviimsi.ee

 


 

Aleks Jorro

EKR 5

Kontakt: 55673325 aleks@kesklinnakk.ee


Tony Liivak

EKR 3

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee


Tanel Einaste

EKR 6

Kontakt: 5048422 tanel@kesklinnakk.ee


Ahti Roostalu

EKR 3

Kontakt: 53404939 ahti@kesklinnakk.ee

Mängukalender
18.01. Paide E-Piim Spordihall
19.01. Karulaugu Spordikeskus
19.01.-20.01. Karulaugu Spordikeskus
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608