Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
28.11.2022
Paf Eesti-Läti korvpalliliiga eilses mängus sõitis Viimsi/Sportland külla Rakverre, BC Tarvas meeskonnale. Vastastel oli liigas kirjas küll vaid üks võit, aga seda just viimasest mängust.
Kommenteeri
25.11.2022
Kaamos Karikavõistluste 1/4 finaalseerias kohtume Tallinna Kalev/Audentesega. Seeria avamängu võitsime kalevlaste koduväljakul 92:73. Otsustav mäng, ehk "teine poolaeg" toimub kolmapäeval, 30.novembril Viimsis. Poolfinaali pääseja ...
Kommenteeri
24.11.2022
Viimsi/Sportland jätkas hea hooga Kaamos Karikavõistlusi Tallinna Kalev/Audentese vastu, kui veerandfinaalseeria avamäng võideti võõral väljakul.
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

 

Eesnimi Perenimi E-mail Telefon
Ahti Roostalu ahti@kesklinnakk.ee 53404939
Aleks Aasma aleks@kkviimsi.ee 5116628
Aleksander Jorro aleks@kesklinnakk.ee 55673325
Anton Tõštšuk anton@kkviimsi.ee 56206246
Asko Meiner asko@kkviimsi.ee 55595678
Dmitry Kolomyychenko dima@kkviimsi.ee  
Elina Ivanov elina@kesklinnakk.ee 53656444
Janek Pallase janek@kkviimsi.ee 56609876
Joosep Indermitte joosep@kkviimsi.ee 56226171
Kaarel Traumann kaarel@kkviimsi.ee 56481223
Kristjan Evart kristjan@kkviimsi.ee 5091247
Kristjan Kruusimaa kristjan.kruusimaa@kkviimsi.ee 58047948
Maarja Sillamaa maarja@kkviimsi.ee 58163887
Mari-Ann Peiker mariann@kkviimsi.ee 55582996
Marko Piho marko@kkviimsi.ee 5215557
Martin Toomas martin@kesklinnakk.ee 57872380
Märt Rohlin mart@kkviimsi.ee 58066567
Raiko Matsalu raiko@kkviimsi.ee 5263847
Rait Mõtsmees rait@kkviimsi.ee 5017422
Sergei Bondarev sergei@kkviimsi.ee 56631396
Sven Arop sven@kkviimsi.ee 56681120
Tarmo Kapper tarmo@kkviimsi.ee 5025750
Tony Liivak tony@kesklinnakk.ee 56560507
Valdo Lips valdo@kkviimsi.ee 5121592

 

Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...