Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
28.04.2024
Teine veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu peeti eile Viimsis. Mängu oli tulnud vaatama 483 inimest, mis tähistas ka tänavuse hooaja publikurekordit.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Kahemänguliselt Läti turneelt naaseme võidu ja kaotusega (0)
18.03.2024
» Viimsi @ BK Ventspils

Kahemängulisel turneel Ventspilsis ja Liepajas pidid viimsilased reedel tunnistama Ventspilsi paremust 90:97 kuid päev hiljem laupäeval alistati Liepaja 79:73.

Viimsi kaotas võõrsil ülipingelises ja resultatiivses mängus BK Ventspilsile 90:97

Enne reedest Ventspilsis peetud mängu hoidis Viimsi tabelis 14. kohta, nende vastane BK Ventspils  oli 4. kohal.

Esimene veerandaeg algas võrdselt ja punktiderohkelt ning kodumeeskond võitis selle napilt 22:19. Teine veerandaeg oli sama tuline ning Viimsi kaotas selle veel napimalt, 20:22. Esimese poolaja kaotas Viimsi seega vaid viie punktiga, 39:44. Teisel poolajal tasavägine mäng jätkus ning kolmanda veerandaja kaotas Viimsi vaid kahe punktiga, 17:19. Mängu saatus jäi neljanda veerandaja otsustada, mil mõlemad meeskonnad panid püsti tõelise viskekontserdi, minimatš lõppes skooriga 34:34 ning kogu mängu kaotas Viimsi noor meeskond vaid seitsme punktiga, 90:97.

Meeskonna kapten Oliver Suurorg sai eile hakkama kolmikduubliga, visates 12 punkti, võttes 10 lauapalli ja andes 10 resultatiivset söötu. Kaksikduubliga sai hakkama Tydus Verhoeven, kes viskas 20 punkti ja võttis 12 lauapalli. Stefan Vaaks viskas 21, Kaspar Kuusmaa 12 ja Kristjan Kokk 10 punkti. Vastastel viskas Ishmael El-Amin 24 punkti.

“Kaotus on kaotus, tahame alati võita, aga asi oli kinni pisidetailides. Kaitselauas jäi asi vormistamise taha ning vabavisete protsent peaks olema parem. Keskendume homsele mängule Liepaja vastu,” ütles peatreener Valdo Lips pärast mängu.

Ajaloolise, esimese eestlasena Eesti-Läti Korvpalliliigas, kolmikduubliga hakkama saanud kapten Oliver Suurorg: “Isiklik skoor on üks asi, aga väga oleks tahtnud täna võita. Neil oli täna kaks meest puudu ja meil oli võimalus, aga lasime neil liiga palju teise võimaluse punkte visata, samuti kiirrünnakutest kolmepunktiviskeid tabada. 90 punkti on meie jaoks täitsa hea, aga lasta endale 97 visata, on veidi palju.”

Oliver Suurorg tegi ajalugu, kogudes Eesti-Läti Korvpalliliigas esimese eestlasena kolmikduubli.

Viimsi võitis võõrsil BK Liepaja 79:73 ning sai tabelisse kuuenda võidu

Laupäeval jätkus Viimsi Läti turnee Liepajas, kus vastaseks oli BK Liepaja, kes hoidis turniiritabelis 11. kohta. Viimsi asus jätkuvalt 14. kohal.

Esimene veerandaeg kulges tasavägiselt ja küllaltki resultatiivselt, mille kodumeeskond võitis 22:18. Teisel veerandajal tegi Viimsi vahe sisse, võites selle 22:11. Esimene poolaeg Viimsile 40:32. Kolmandal veerandajal suurendas Viimsi edu veel kahe punkti võrra, võites 22:20. Neljanda veerandaja võitis kodumeeskond 21:17, kuid Viimsi võitis mängu 79:73 ja sai kirja oma hooaja kuuenda võidu.

Peatreener Valdo Lipsul jätkus poiste jaoks vaid kiidusõnu: “Teine mäng järjest ja kauaoodatud võit käes. Super pingutamine ja tahtejõu näitamine poiste poolt. Olen väga rahul.”

“Nii enda kui meeskonna mänguga võib rahule jääda. Tuli kauaoodatud võit pärast 11 kaotust. Põhiturniiril on jäänud veel kaks mängu mängida ja loodan, et võtame need ka ära,” ütles Stefan Vaaks pärast võidumängu.

Pärast eilset mängu jätkab Viimsi 14. kohal.

Stefan Vaaks viskas eile üleplatsimehena 27 punkti ja noppis ka 5 lauapalli. Kapten Oliver Suurorg viskas 17 punkti, korjas 4 lauapalli ja andis 6 resultatiivset söötu. Tydus Verhoeven sai jällegi hakkama kaksikduubliga, visates 13 punkti ja võttes 13 lauapalli. Pikalt vigastusega pingil olnud Aleksander Oliver Hint viskas 10 punkti ja võttis 6 lauapalli. Vastastel viskas Kristaps Kilps 20 punkti.

Viimsi @ BK Liepaja

Järgmise mängu peab Viimsi samuti Lätis, minnes 20. märtsil Valmieras vastamisi VALMIERA GLASS VIA meeskonnaga. Mängu algus 19:00.

Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabel SIIN

Klubi võistluvarustus ning vaba aja tootesari, sh T-särgid, pusad, dressipüksid, joped ja seljakotid on saadavad teamsport.ee e-poes!