Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
01.06.2020
Alates 1.06 toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri
22.05.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover energiapartner Alexelaga soovib klubi kogukonnale teha väga hea pakkumise elektrienergia ja maagaasi soetamiseks, ehk klubi toetuse maht on otseselt seotud liikmeskonna aktiivsusega. Alexela annab ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto alustas I liiga hooaega võidukalt (0)
07.10.2019

Saku I Liiga hooaeg algas Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskonnale, KK Viimsi/Noto, kodusaalis võõrustades esiliiga debütante KK HITO/BC Karjamaa.

Kodusel Karulaugu areenal peetud mängus näitas KK Viimsi/Noto juba esimesest minutist peale jõudu, juhtides kaheminutilise mängu järel külla tulndu ida-virulaste vastu juba 8:0. Esiliiga debütandid Ida-Virumaalt, veel sel korral viimsilastele vastu ei hakanud ja nii kasvas vahe juba poolajaks 31 punktini.  Robert Lilleõie pealtpanek minut enne mängu lõppu tähistas sel hooajal Saku I Liigas esmakordselt, et mõni võistkond jõuab 100 punkti piirini. Lõppskoor 100:66.

Meeskonna peatreener Valdo Lips, „Hooaja esimene mäng. Mõtlesin, et oleme valmis ja läheme oma asju tegema ning see õnnestus. Sellistes mängudes tihi keskendumine küll kaob ja nii ka juhtus aga eks see ongi raske.  Aga vaadates hooajale on meil tööd veel küllaga.“

Esiliiga debüüdi teinud noormängija Hugo Kivilo, „Oli üpris kerge mäng. Eelmisel aastal neile II liigas kaotasime aga nüüd õnnestus kätte maksta. Siir on hea edasi minna.“

Kaarel Traumann 18, Kristjan Evart 16, Gaspar Bibikov 15, Robert Lilleõis 11 ja Mihkel Allorg 10.

Mängu nimitoetaja Sportlandi poolt välja pandud 350€ väärtuses ostukrediiti, leidis õnneliku omaniku publikumängu raames.

 

VAATA!

  • mängu ülekannet ning intervjuusid treenerite ja mängijatega SIIN
  • pildigaleriid SIIN

 

OSALE KINDLASTI!

 

Järgmine kodumäng. OSALE KINDLASTI!

  • 18.oktoober. Kell 19. Karulaugu areena

Saku I Liiga. „Ballzy eri: KK Viimsi/Noto vs Betoonimeister/SK Nord/Cramo“

 

Viimsi meeskonna: nimisponsor: Noto Viimistlussalong

Toetajad: Sisustusekspert ja Viimsi vald

Varustuspartner: Nike Esinduskauplused. veeparartner: evian.

Füsioteraapiapartner: ReaktFüsioteraapia.

 

Võidukalt alustas ka duubelmeeskond

Sarnaselt esindusmeeskonnale alustas sel nädalal oma hooaega võikukalt ka meie duubelmeeskond alistades Saku II Liiga kohtumises kodusel Karulaugu areenal Iisaku Gümnaasium/RHKK 103:40.

Lisaks juba möödunud hooajast tuttavatele liikmetele tegid duubelmeeskonna debüüdi kolm 2004.aastal sündinud mängijat. Meeskonna peatreeneri kohuseid täidab treener Martin Toomas.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...