Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Alexela 3x3 korvpalli Eesti Meistrivõistluste avaetapi Viimsis võitis Team Estonia (0)
23.05.2022

Pühapäeval, 22.mail Viimsis, FORUS spordikeskuses toimunud Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste avaetapi võitis rahvusvahelises World Tour kategoorias võistkond Team Estonia (Karl Johan Lips, Rait-Riivo Laane, Aleksander Oliver Hint ja Hannes Saar), kes finaalis alistas 19-14 skooriga võistkonna Multimehed (Kristen Kasemets, Conrad Sengbusch, Mart Maide ja Roland Tamkivi).

Poolfinaalis võitis Team Estonia 21-17 Ukraina ja Multimehed 21-10 turniiri esimese asetusega Marupe võistkonna Lätist. Rahvusvahelisest 3×3 turniirist võttis osa ka võistkond Rootsist, kes veerandfinaalis kaotas Ukrainale.

Kolmanda koha mängus alistas Ukraina 21-20 Läti.

Kokku ligi üheksa ja pool tundi väldanud 3×3 korvpalliturniirist võttis osa üle 300 korvpalluri 78-st võistkonnast. Eesti meistrivõistluste arvestuses said avaetapilt esikolmiku punktid kirja järgmised võistkonnad.

Naised

I koht: Team Estonia U21
II koht: Team Estonia U17
III koht: Team Estonia U23

Naiste arvestuses osales 4 võistkonda. 3×3 koondise kandidaatide vahel selgus “surnud ringiga”, et finaalipääsme said U17 ja U21 võistkonnad.

U18 poisid

I koht: Rae Koss
II koht: Valka/Ukraina (UKR)
III koht: ZOO (UKR)

11 võistkonnaga U18 sarjas osales 6 võistkonda Ukrainast, 1 Lätist ja 4 Eestist. Poodiumi kõrgeim koht läks põneva finaalmängu järel Rae Kossu võistkonnale.

U15 poisid

I koht: Rae/Nyimage
II koht: Mustad Allahid
III koht: KK Viimsi U15 Must

U15 sarjas osales kokku 15 võistkonda. Rae/Nyimage oli ainus võistkond, kes ei saanud ühtegi kaotust.

U13 poisid

I koht: Rae/Kiili SK
II koht: Spaturistid
III koht: KK Viimsi/GAG KK

Samuti 15 võistkonnaga U13 poiste sarjas selgus parim vaid finaali lõpuhetkedel tabatud kaugviskega.

III koht: Sajebonks

Kolme võistkonnaga seeniorite sarjas said poodiumile kõik osalejad.

Harrastajad

I koht: Tüübid
II koht: HPSL
III koht: Estravan

Pika 3×3 korvpallimaratoni lõpetas harrastajate sari, kus turniiri ühed favoriidid, Estravan ja RLV Massive, jäeti HPSL ja Tüübid võistkondade poolt kolmanda koha mänge mängima. Selles sai 16-15 seisuga poodiumile Estravan.

Kell 11:15 päeva alustanud harrastajate sari sai läbi alles kell 20:22, kui sarja finaalile pani lisaajal punkti Martin Limbergi kaugvise.

Alexela 3×3 korvpalli meistrivõistluste avaetapi video on Eesti 3×3 korvpalli YouTube kanalis täispikkuses järelvaadatav.

Turniiri fotogalerii on üleval 3×3 korvpalli fännilehel ja grupis, paremad pildid saab alla laadida Google Photos galeriist.