Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
Kommenteeri
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi/Sportland kaotas võõrsil Tartu Ülikool Maks & Mooritsale 86:106 ning lõpetas Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiri 8.kohaga (0)
20.03.2023

Viimsi/Sportland oli enne viimast Eesti-Läti liiga põhiturniiri mängu kaheksandal, nende vastane Tartu Ülikool Maks & Moorits viiendal kohal.

Tartlased võitsid esimese veerandaja 26:17. Teisel veerandajal kodumeeskonna hea hoog jätkus ning poolajaks juhtis Tartu Ülikool Maks & Moorits 58:40. Kolmandal veerandajal olid mõlemad meeskonnad võrdselt resultatiivsed ning Viimsi/Sportland võitis selle 24:23. Viimase veerandaja võitis Tartu 25:22 ning kogu mängu 86:106.

Viimsilaste poolelt viskas Malik Toppin 25 punkti ja võttis 6 lauapalli. Lätlane Ronalds Zakis viskas 15 minutiga 20 punkti. Siim-Markus Post andis 12 resultatiivset söötu.  Vastaste parim Ty Gordon skooris 29 punkti.

Viimsi/Sportland lõpetas PAF Eesti-Läti Korvpalliliiga põhiturniiri kaheksandal kohal, kogudes võrdselt 15 võitu ja 15 kaotust.

Ronalds Zakise ja peatreener Valdo Lipsu sõnul tegeleti enne play-off mänge reeglite paikapanemisega. “Esimesel poolajal see ei õnnestunud, teisel poolajal läks olukord paremaks,” ütles Valdo Lips pärast mängu. Ronalds Zakis lisas: “Mäng oli raske. On vajakajäämisi, aga oli ka ilusaid hetki. Peame nüüd keskenduma kohamängudele mõlemas liigas ning mõnede  detailide kallal tööd tegema.”

Viimsi/Sportland lõpetas PAF Eesti-Läti Korvpalliliiga põhiturniiri kaheksandal kohal, kogudes võrdselt 15 võitu ja 15 kaotust. Play-off’is läheb Viimsi/Sportland kokku BC Prometey’ga. 25.märtsil mängitakse omavahel esimene mäng Riias ning teine kohtumine nädal hiljem 1. aprillil Viimsis.