Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi võitis kodus BK Liepaja 78:73 (0)
20.11.2023
» Oliver Suuroru on just tabanud raske kaugviske, mis viigistas mängu 71:71.

Viimsi läkskodusaalis oma teist võitu püüdma. Lehe, Hindi ja Laanemaa vigastuste tõttu kannavad viimsilaste põhiraskust jätkuvalt seitse meest. Nende vastasel BK Liepajal oli tabelis viis võitu ja viis kaotust.

Külalised said alguses mängu paremini käima ja võitsid esimese veerandaja 19:11. Teine veerandaeg kulges võrdsemalt ning Viimsi kaotas selle vaid kolme punktiga, 20:23. Poolaeg Liepajale 42:31. Kolmanda veerandaja võitis omakorda Viimsi 19:18 ning oli enne viimast minimatši veel 10 punktiga kaotusseisus kuigi korraks oli kodumeeskonna kaotusseis paisunud lausa 20-punktiliseks. Neljandal veerandajal tegi Viimsi vägeva lõpuspurdi, võites selle 28:13 ja kogu mängu viie punktiga, 78:73.

Viimsilaste parim, Artem Kovalev, sai jällegi hakkama kaksikduubliga, visates 20 punkti ja võttes 10 lauapalli. Kapten Oliver Suurorg viskas 15, Stefan Vaaks 14 punkti. Jorgen Rikberg viskas 13 punkti ja andis 7 resultatiivset söötu. Vastaste täpseim oli Kristaps Miglinieks, kes viskas 16 punkti.

Meeskonna kapten Oliver Suurorg tänas kõigepealt publikut, kes tavalisest varasemal ajal oli saali kogunenud ja toetasid kõvasti. “Alguses me ei olnud hästi valmis, vahe läks suureks. Tegime omad korrektuurid, panime kaitses intensiivsust juurde, suutsime vastased alla 80 punkti hoida. Kaitse pealt saime lihtsamaid korve, tulime mängu tagasi ja suutsime lõpuks võidu kodus ära võtta,” ütles Oliver pärast võitu.

Ukrainlasest abitreener Dmitry Kolomyychenko: ”Mäng näitas, et kui tähtis on olla kannatlik ja hoida distsipliini ning järgida reegleid, milles oleme kokku leppinud. Tänan omalt poolt klubi juhtkonda, kes meisse usub ja publikut, kes tuli meid saali toetama.”

Järgmise mängu peab Viimsi kodusaalis kolmapäeval 22. novembril, kui külla tuleb Rigas Zelli. Mängu algus 19:30.

1. Osta Hooajapääse.
  2. Kui oled klubi liige, vormista Klubiliikme hooajapääse.

Viimsi korvpallimeeskonna Hooajapääse tagab sissepääsu kõikidele Viimsi korvpallimeeskonna kodumängule 2023/2024 hooajal Eesti-Läti Korvpalliliigas, Eesti Karikavõistlustel ja Korvpalli Eesti Meistriliigas nii põhiturniiril kui ka play-off mängudes.