Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi tegi seda jälle, võites kodus lätlaste Rigas Zelli 79:74 (0)
23.11.2023

Eilses mängus sõitis Viimsile külla liiga uustulnuk Rigas Zelli, kes hoidis enne mängu kaheksa võidu ja kahe kaotusega liigatabelis kõrget kolmandat kohta. Viimsi poolelt ei ole koosseisu osas midagi muutunud. Jätkuvalt taastuvad vigastusest Aleksander Oliver Hint ja Gerrit Lehe, Ron Laanemaa ei mängi hooaja lõpuni.

Esimene veerandaeg algas võrdselt, kuid mitmete tabavate kolmepunktivisete toel, võitsid külalised selle 28:20. Teine veerandaeg kulges tasavägisemalt ning Viimsi kaotas selle vaid nelja punktiga, 17:21. Poolaeg külalistele 49:37. Kolmanda veerandaja võitis omakorda Viimsi 20:17 ning vähendas enne neljandat vahe üheksale punktile. Neljandal veerandajal kordus viimase mängu stseenarium, Viimsi ei andnud alla, tuli mängu tagasi, võeti julgeid viskeid ning võideti minimatš 22:8. Kogu mäng Viimsile 79:74.

Eilne võit oli järjekorras juba teine ning hooaja kokkuvõttes kolmas. Viimsi tõusis 16. kohalt 13.-14. kohta jagama.

Viimsilaste poolelt sai kaksikduubliga taaskord hakkama Artem Kovalov, kes viskas 24 punkti ja võttis 13 lauapalli. Mitmeid hulle viskeid teisel poolajal tabanud Stefan Vaaksi kontole jäi 21 punkti ning kapten Oliver Suurorg panustas 9 punkti, 8 lauapalli ja lausa 12 resultatiivset söötu. Käe said valgeks ka Kevin Sünd, Kristjan Kokk, Jorgen Rikberg ja Ken-Martti Reinart.

Vastaste parim Isiah Osborne viskas 16 punkti.

Abitreener Dmitry Kolomyychenko oli pärast mängu väga rahul. “Meie mängijad ja kogu võistkond kasvab iga päevaga ning ootame, et ka fännid toetaksid meid igas mängus. Mängust rääkides, olen uhke meie teise poolaja kaitse üle, poisid järgisid juhtnööre ja asjad toimisid jälle,” ütles ta.

“Mänguga jään väga rahule. See oli meeskonna võit, me uskusime lõpuni kuigi vahepeal olime vist juba 15 punktiga taga. Meeskonnavaim on meil väga kõva. Kõik, kes meisse ei uskunud, tulge saali, me toome veel võite koju,” ütles Stefan Vaaks pärast mängu.

Järgmise mängu peab Viimsi samuti kodusaalis, kui 3. detsembril tuleb külla Latvijas Universitāte. Mängu algus 15:00!

1. Osta Hooajapääse.
  2. Kui oled klubi liige, vormista Klubiliikme hooajapääse.

Viimsi korvpallimeeskonna Hooajapääse tagab sissepääsu kõikidele Viimsi korvpallimeeskonna kodumängule 2023/2024 hooajal Eesti-Läti Korvpalliliigas, Eesti Karikavõistlustel ja Korvpalli Eesti Meistriliigas nii põhiturniiril kui ka play-off mängudes.