Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri
22.05.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover energiapartner Alexelaga soovib klubi kogukonnale teha väga hea pakkumise elektrienergia ja maagaasi soetamiseks, ehk klubi toetuse maht on otseselt seotud liikmeskonna aktiivsusega. Alexela annab jõudu ...
Kommenteeri
21.05.2020
Kes me oleme? Kaarel ja Martin võtsid kätte ja panid meist igaühe kohta kirja paar rida. Loe ja saad teada. 
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
NIKE ja KK VIIMSI ning KESKLINNA KK jätkvada koostööd (0)
16.02.2015

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi pikendasid toetuslepingut aktsiaseltsiga Jalajälg, kes on NIKE ametlik esindaja Baltimaades. Koostööleppe alusel toetab NIKE klubide tegevust järgmisel aastal aastal nii rahaliselt kui oma toodetega.

"NIKE, kui maailma spordibränd nr 1 ja meie pikaajaliseima koostööpartneri jätkuv toetus on klubile väga tähtis. NIKE tarnib suure osas klubide kasutatavast varustusest alates pallidest kuni treening- ja võistlusvormideni, korvpallijalatsid ning vabaaja riided," ütles klubi tegevjuht Tanel Einaste. "On heameel teha koostööd brändiga, kellele vaid parim ja innovaatiliseim on küllalt hea ," lisas Einaste.

 

"Korvpall on osa Nike DNA’st. Nike jalatsitega mängib valdav osa NBA ja Euroliiga mängijatest ja ilmselt ka 95% Eesti liigakorvpalluritest. Oleme KK Viimsi tegevust toetanud klubi sünnist alates ja nüüd nähes klubi laienemist on meeldiv tõdeda, et tegemist on õigete partneritega, kellega põhjust koostööd laiendada," ütles aktsiaselts Jalajälg juhatuse esimees Rainer Tops.

 

Nike on Eesti korvpallikoondise jalatsipartner, BC Kalev/Cramo, TÜ/Rock, Rakvere Tarva jt korvpalliklubide pikaajaline toetaja.

 

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi on Tallinna kesklinnas ja Pirital ning Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 350 lapsega klubipüramiidi.

www.kesklinnakk.ee
www.facebook.com/kesklinnakorvpalliklubi

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...