Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri
22.05.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover energiapartner Alexelaga soovib klubi kogukonnale teha väga hea pakkumise elektrienergia ja maagaasi soetamiseks, ehk klubi toetuse maht on otseselt seotud liikmeskonna aktiivsusega. Alexela annab jõudu ...
Kommenteeri
21.05.2020
Kes me oleme? Kaarel ja Martin võtsid kätte ja panid meist igaühe kohta kirja paar rida. Loe ja saad teada. 
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Kesklinna KK infokiri 3. Veebruar 2015 (0)
27.02.2015

Kesklinna Korvpalliklubi veebruari infokirjast saad lugeda: edukas algus uues rahvusvahelises noorteliigas; uuendus kodulehel; eelinfo 2015.aasta suvelaagrite kohta; E-poe kevadised eripakkumised; Nike ja Puukeskus toetavad noortesporti; kutsume osalema või korraldama RMK Kõrvemaa Kevadjooksu. 

Head tutvumist ja vajadusel ära kõhkle pöördumast meie poole mistahes küsimusega.

Sportlike emotsioone ning elamusi soovides!

 

 1. Edukas algus Soome-Eesti-Läti Ühisliigas.

Veebruari eelviimasel nädalavahetusel startis Viljandis Soome-Eesti-Läti korvpalli noorteliiga. Tegemist on uue rahvuslikest alaliitudest sõltumatu, ehk nö alternatiivliigaga, mille korraldavad Virumaa KK, Eesti ja MuKi, Soome poolelt.

U14 vanuseklassis osalevad Kesklinna Korvpalliklubi poisid alustasid liigat suurepäraselt, kogudes avaetapilt Viljandis kolm võitu kolmest mängust. Treener Alari Põllu hoolealused alistasid järgemööda koduse konkurendi Raplamaa 53:45, soomlaste Honsu 65:62 ning lätlaste BS Ogre 63:44.

Meeskond mängis Viljandi etapil koosseisus: Hugo Toom, Mihkel Eesmaa, Johannes Remmelkoor, Ralf Kompus, Joonas Pirn, Rasmus Moorits Veski, Andrus Lõhmus, Taaniel Tubin, Uku Kadak, Siim-Lukas Lokotar Keskinna Korvpalliklubist ning Kristjan Kokk klubipüramiidimkuuluvast KK Viimsist.

Liiga teine, ehk otsustav etapp toimub juba 20. kuni 22.märtsini Rakveres.

 

 1. Uuendus kodulehel: Turniirid&Laagrid.

Klubi interneti kodulehel www.kesklinnakk.ee menüüribal on alaliselt info välisturniiride ja suvelaagrite kohta.

www.kesklinnakk.ee - Turniirid&Laagrid – Rippmenüü: 2015. Suvelaagrid.

 

 1. Suvelaagrid 2015. Eelinfo.

Hetkel on teada kõigi suvelaagrite kuupäevad.

Tutvu ja broneeri need ajad korvpallile, et suvelaager üllatusena ei tuleks.

 • Ühistreeningutega tavapärase tunniplaani alusel jätkame kuni suvevaheaja alguseni. Täpne info treeningrühma e-posti listi kaudu.
 • Suvelaagrid toimuvad treeningrühma vanuse (U8, U10 jne) põhiselt.
 • Uue hooaja linnalaagrite ja ühistreeningutega jätkame 1.augustil.
 • Suvelaager ei ole koht vaid treenimiseks, aga suurepärane võimalus harjutada iseseisvust ning kasvatada meeskonna/klubi kambavaimu.

Info ja registreerimine SIIN. Registreerimine kuni 31.maini.

 

 1. E-poe kevadised eripakkumised jooksujalatsitele ja korvisüsteemidele.
 • Spalding „NBA Platinum“. Jaehind 1199 Eur. Soodushind 839 Eur.
 • Spalding „NBA Gold“. Jaehind 799 Eur. Soodushind 559 Eur.
 • Spalding „NBA Highlight Acrylic“. Jaehind 449 Eur. Soodushind 314 Eur.
 • Spalding „NBA Highlight Composite“. Jaehind 349 Eur. Soodushind 244 Eur.
 • And1 "Competition“. Jaehind 399 Eur. Soodushind 280 Eur.
 • And1 "Zone Control". Jaehind 279 Eur. Soodushind 196 Eur.
 • And1"Youth". Jaehind 179 Eur. Soodushind 125 Eur.
 • And1 korvpallilaud koos rõnga ja seinakinnitusega. Jaehind 59 Eur. Soodushind 42 Eur.

Hind sisaldab transporti Tallinna ja Harjumaa piires. Hinnad kehtivad kuni 31.märts.

Täpsemalt vaata ja osta SIIN

NB! Soodsaks e-poodlemiseks on vajalik registreerida ennast kasutajaks!

 

 1. Nike ja Kesklinna KK jätkvada koostööd.

Kesklinna Korvpalliklubi ja Korvpalliklubi Viimsi pikendasid toetuslepingut aktsiaseltsiga Jalajälg, kes on NIKE ametlik esindaja Baltimaades. Koostööleppe alusel toetab NIKE klubide tegevust järgmisel aastal aastal nii rahaliselt kui oma toodetega.

"NIKE, kui maailma spordibränd nr 1 ja meie pikaajaliseima koostööpartneri jätkuv toetus on klubile väga oluline. NIKE tarnib suure osas klubide kasutatavast varustusest alates pallidest kuni treening- ja võistlusvormideni, korvpallijalatsid ning vabaaja riided," ütles klubi tegevjuht Tanel Einaste. "On heameel teha koostööd brändiga, kellele vaid parim ja innovaatiliseim on küllalt hea ," lisas Einaste.

"Korvpall on osa Nike DNA’st. Nike jalatsitega mängib valdav osa NBA ja Euroliiga mängijatest ja ilmselt ka 95% Eesti liigakorvpalluritest. Oleme klubi tegevust toetanud klubi sünnist alates ja nüüd nähes klubi laienemist on meeldiv tõdeda, et tegemist on õigete partneritega, kellega põhjust koostööd laiendada," ütles aktsiaselts Jalajälg juhatuse esimees Rainer Tops.

Nike on Eesti korvpallikoondise jalatsipartner, BC Kalev/Cramo, TÜ/Rock, Rakvere Tarva jt korvpalliklubide pikaajaline toetaja.

 

 1. Puukeskus ja Kesklinna KK sõlmisid koostööleppe.

Kesklinna Korvpalliklubi ja Korvpalliklubi Viimsi ja sõlmisid toetuslepingu aktsiaseltsiga PUUKESKUS. Koostööleppe alusel toetab ettevõte klubi tegevust järgmisel aastal rahaliselt ning pakub Klubi liikmetele soodushindu.

Puukeskus pakub müügikeskuses, Vana-Narva maantee 5D, 10% püsisoodustust KÕIGILE meie õpilastele, õpilaste lapsevanematele.

"PUUKESKUS toetus annab keerukates oludes meile kindlust jätkuvalt areneda," ütles klubi tegevjuht Tanel Einaste. "Sama oluline on Puukeskuse pakutav nö lisaväärtus meie liikmetele, saadava soodustuse näol," lisas Einaste.

AS Puukeskus on ehituspuidu, plaatmaterjalide ning üldehitusmaterjalide jae- ning hulgimüüja Eestis juba aastast 1996, olles 1929. aastal asutatud OY Puukeskus tütarettevõte. Oskused ja kogemused, mida meeskonnad jagavad, tagavad meie klientidele ja koostööpartneritele rahvusvaheliselt kõrge kvaliteediga tooteid, mitmekülgset sortimenti ja personaalset teenindust.

 

 1. Kutsume osalema RMK Kõrvemaa Kevadjooksul.

Jätkamaks traditsiooni, osaleda ühiselt rahvaspordiüritustel, kutsume Sind osalema RMK Kõrvemaa Kevadjooksul. Jooks toimub 26.aprillil Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses. Osaleda on võimalik 16 või 6 km rajal. Mõlemat distantsi saab läbida joostes, käies või kepikõnniga. Omasoovist anna teada e-posti aadressil tanel@kesklinnakk.ee

Samas ootab MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi abilisi RMK Kõrvemaa Kevadjooksu korraldamisel.

Kui soovid näha ja panustada rahvaspordiürituse edukasse korraldamisesse, oled vanem kui 16.aastat, siis palun saada enda andmed (nimi, isikukood, telefoninumber) aadressile vabatahtlik@jooks.ee

 

 

Paneme palli käima!

 

www.kesklinnakk.ee

www.facebook.com/kesklinnakorvpalliklubi

 

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...