Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
02.06.2020
Eriolukorra tõttu enneaegselt lõppenud hooaja jooksul jõudis KK Viimsi/Noto kümmet kodumängu külastada 2296 inimest, ehk keskmiseks publikuarvuks pea 230 inimest mängu kohta. Kui siia lisada live-ülekandeid ja ...
Kommenteeri
01.06.2020
Alates 1.06 toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Hooajale on joon alla tõmmatud! (0)
03.06.2015

Kesklinna Korvpalliklubi esimene hooaeg sai sportliku lõpu, kui ühiselt, koos klubipüramiidi kuuluva Korvpalliklubi Viimsiga peeti Perepäeva.

Pirital, Pirita Majandusgümnaasiumi staadionil ning seiklusrajal toimunud Perepäeva mahtusid soojendusvõimlemine ja Zumba, mobiiliorienteerumine, perekondlikud põrgatus-, viske- ja sööduvõistlused. Keha kinnitati isevalmistatud suupistetega ning janu kustutasid AS LTT poolt välja pandud karastusjoogid. Autasustasti päeva parimaid.

Ühtlasi anti hooaja lõpetamise puhul üle tänumeened Klubi toetajatele, lapsevanematele, kes panustanud klubi tegevusse vabatahtlikuna, saatjatele Turu turniiril ning autasustati hooaja tublimaid treenijaid, ehk Trennihunte.

Päevale, mida saatis DJ Erkki Sarapuu poolt valitud muusika, pani punkti kõikide osalenud perekondade vahel toimunud Nike korvpallijalatsite loos.

“Tänan kõiki, ligi 250 osalejat! Kindlasti kiidan ilmataati, kes päevale omalt poolt kaasa aitas. Inimesed võtsid uue ürituse kenasti omaks ja tulid tegevusega kaasa. Siinkohal kummardus kogu meie meeskonnale. Eriti tooks välja päeva juhtinud ning paljuski ka eeltöö teinud Allari panust”, sõnas Kesklinna KK tegevjuht Tanel Einaste. “Möödunud hooajal mängisid meie meeskonnad, KK Viimsi ja Kesklinna KK, 463 võistlusmängu. Korraldasime 5 suuremat või väiksemat turniiri, rahvusvahelise treenerite koolituse, korvpallitunde- ja päevi koolides, investeerisime koolide spordisaalidesse ja välisväljakutele. Sportlikest tulemustest tooks välja pronksmedalid nii U19 vanuseklassi Eesti Meistrivõistlustel kui ka Euroopa Noorte Korvpalliliiga U16 sarjas. Ligi 15 meie mängijat oli haaratud mängija või kandidaadina noortekoondiste tööse ning viis mängijat tegid debüüdi Meistriliigas. Loomulikult jääb aga aastat kroonima Kesklinna Korvpalliklubi teke ning klubipüramiidi kasvamine 350 lapse ja nooreni.

Nüüd naudime välja teenitud puhkust, et juba paari nädala pärst hakata valmistuma uueks hoojaks, seda nii treeningtöö ja laagrite kui ka organistaoorselt poolelt.

Tänan veel kord kõiki mängijaid ja peresid, treenereid ja kolleege, toetajaid ja abilisi!” jätkas Einaste.

 

Korvpalliklubi Viimsi, koos Kesklinna Korvpalliklubiga, on Tallinna kesklinnas, Pirital ja Meriväljal ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 350 lapsega klubipüramiidi.

 

www.kesklinnakk.ee

www.facebook.com/kesklinnakorvpalliklubi

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...