Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri
22.05.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover energiapartner Alexelaga soovib klubi kogukonnale teha väga hea pakkumise elektrienergia ja maagaasi soetamiseks, ehk klubi toetuse maht on otseselt seotud liikmeskonna aktiivsusega. Alexela annab jõudu ...
Kommenteeri
21.05.2020
Kes me oleme? Kaarel ja Martin võtsid kätte ja panid meist igaühe kohta kirja paar rida. Loe ja saad teada. 
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Korvpallipere lõpetas eduka hooaja (0)
14.06.2016

Klubi neljateiskümnes hooaeg sai sportliku lõpu laupäeval 28.mail, kui ühiselt, koos klubipüramiidi kuuluva Korvpalliklubiga Viimsi peeti Suurt Perepäeva.

Uuel Viimsi Staadionil ning Karulaugu terviserajal toimunud päeva mahtus paljude sportlike tegevuste kõrval ka klubi esimene tervisejooks ning Nike Training Club treening.

Päeva eesmärgiks oli ühiselt, koos perega läbida erinevaid võistlusi, et osaleda korvisüsteemi loosis. Perepäeva sloganile kohaselt, tähtis pole võit vaid ühine osavõtt, parimaid üksiktulemusi ei autasustatud.

Lisaks ühisele liikumisele ja sportimisele vabas õhus autasustati Perepäeval hooaja lõikes parimaid treenijaid, ehk Trennihunte, tänati toetajaid ja koostööpartnereid ning lapsevanemaid, kes vabatahtlikena panustanud klubi tegevustesse.

Osalejad said keha kinnitada sooja supi ning maiustada kohukestega.

Päeva aitasid korraldada Raimo Tann, Naiskodukaitse Viimsi jaoskond, Lions Klubi Tallinn Meri, Jaanus Kase ning päeva juhtinud ja loosimisel fortuuna töö teinud DJ Erkki Sarapuu.

“Tänan kõiki osalenud ligi sadat peret ja kolme sadat osalejat! Inimesed on väliürituse kenasti omaks võtnud ja tulevad tegevusega kaasa. Siinkohal kummardus kogu meie klubisisesele ja -välisele  korraldusmeeskonnale.”, sõnas klubi tegevjuht Tanel Einaste.

 

Pildigaleriid Perepäevast vaatan SIIN

 

“Hooaeg oli huvitav. Muuhulgas jääb seda  meenutama muudatused personalis, kus uueks hooajaks oleme komplekteerinud noore, kuid seda ambitsioonikama meeskonna ning näen uutes inimestes suur potentsiaali.

Nüüd naudime väljateenitud puhkust aga juba paari nädala pärast hakkame valmistuma uueks hoojaks, seda nii organisatoorselt kui ka treeningtöö kohapealt.

Tänan veel kord kõiki klubi liikmeid ja nende peresid, treenereid ja kolleege, toetajaid ja abilisi!” jätkas kokkuvõtvalt Einaste.

 

Hooaja kokkuvõtteks sõnas KK Viimsi/Kesklinna KK treeningrühmade koordinaator Valdo Lips “Möödunud hooajal mängisid meie meeskonnad, KK Viimsi ja Kesklinna KK, 436 võistlusmängu, ja viskasid 22001 punkti. Korraldasime 5 suuremat või väiksemat turniiri, sh Euroopa Noorte Korvpalliliiga etapp Viimsis, lisaks rahvusvahelise treenerite koolituse, korvpallitunde- ja päevi koolides. Sportlikest tulemustest tooks välja meistritiitlid Tallinna Meistrivõistlustel nii A- kui B-vanuseklassides ning Eesti Meistrivõistlustel põhiturniiri võitu U16- ning teist kohta U18 vanuseklassis. Lisaks erinevaid medaleid rahvusvahelistelt turniiridelt Eestis ja välismaal, pronksmedalid nii U19 vanuseklassi Eesti Meistrivõistlustel kui ka Euroopa Noorte Korvpalliliiga U16 sarjas. Ligi 15 meie mängijat oli haaratud mängija või kandidaadina noortekoondiste töösse ning viis mängijat osalesid Meistriliigas.“

 

Korvpalliklubi Viimsi, koos Kesklinna Korvpalliklubiga, on Tallinna kesklinnas, Pirital ja Meriväljal ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 450 lapsega klubipüramiidi.

 

www.kesklinnakk.ee

www.facebook.com/kesklinnakorvpalliklubi

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...