Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.07.2024
"Laager 3" (5.august-13.august) ja "Laager 4" (13.august-21.august) Hiiumaa Spordikeskus (Kärdla, Hiiu Maakond).
Kommenteeri
23.07.2024
Uus hooaeg on kohe siin! Selle märgiks panime juba varakult müüki ka hooajapääsmed. Ostes Hooajapääsme kindlustad endale koha saalis parima hinnaga ning saad anda oma panuse Viimsi korvpalli käekäiku.
Kommenteeri
16.07.2024
Pühapäeval 14.juulil lõppes noorkorvpallurite kehaliste võimete ja individuaalsete oskuste arendamiseks mõeldud "Viimsi Skill Camp 2024". 
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto võttis kodupubliku toel väärt revanši Tartu Kalev/Estikolt (0)
25.02.2019

Saku I liiga 18.voorus tuli KK Viimsi/Notole külla Tartu Kalev/Estiko kellelt meeskondade esimeses, tartlaste koduväljakul peetud mängust oli kaasa toodud 63:75 kaotus. Sel korral suutsid viimsilased koduväljaku toel oma mängu ja tahtmise peale suruda ning hoolimata mitme põhimängija puudumisest väga väärtusliku 86:69 võidu vormistada. Boonusena - omavahelistest mängudest on nüüd 5 punktiline paremus meie poolel, mis tiheda liigatabeli puhul võib põhiturniiri lõpus suurt rolli hakata mängima.

Suurim alus võidukale mängule pandi teisel veerandajal, mis võideti 32:19. Vastastest paremini tabati kolmepunkti viskeid ja agressiivse kaitse näol sunniti vastane pallikaotustele, millest teeniti ise korve kiirrünnakutest.

Meeskonna treener Martin Toomas tundis lisaks võidule rõõmu meeskonna sügavusest,“ Super oli näha, et esiviisku mängijate puudumisel on meil vääriline asendus olemas. Treenerite elu teeb see teadmine oluliselt lihtsamaks. Nii mõnigi mees vajas sellist mängu, et leida hea rütm ja enesekindlus.  Oli mõnus korvpalliõhtu - taas rohkearvuline kodupublik ning parandasime ka tabeliseisu.“

Meeskonna edusse 9 punkti panustanud U18-vanuseklassi mängija Jorgen Rikberg pidaski võidi võtmeks head kaitsemängu tänu millele saadi punkte kiirrünnakutest,“ Saime kaitses hästi pidama ja suutsime ise kiirrünnakutest palju punkte tuua, kuid oli ka mõõnahetki, kus vahe läks väiksemaks. Aga lõpuks suutsime ikka vahe tagasi teha. Hea võit!“ Vaadates uude nädalasse, kui külla minnakse Tamsalu Los Toros/TALTECHile jätkas Rikberg,“Kuigi eelmises omavahelises mängus kuulus võit Tamsalule, siis meie läheme nüüd ikka võitma seda mängu!“

Gaspar Bibikov 22 punkti ja 5 söötu ja 6 lauapalli. Hugo Toom  18punkti.  Kevin Sünd 16 punkti ja 10 lauapalli. Andreas Märtson 9 punkti ja 8 lauapalli. Joonas Vaino 10 lauapalli.

 

Vaata fotogaleriid mängust SIIN

 

Peale 18.vooru asub KK Viimsi/Noto Saku I Liiga turniiritabelis 10 võidu ja 8 kaotusega 5.real.

Vaata Saku I Liiga turniiritabelit SIIN

 

Järgmine kodumäng. OSALE KINDLASTI!

  • R, 22.märts Karulaugu Spordikeskus: KK Viimsi/Noto vs Rapla KK/Kohila

 

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Korvpalliklubi Viimsi vaba aja tootesari
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...