Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto pidi Tamsalus tunnistama kohaliku Los Toros/TALTECHi paremust (0)
07.03.2019

Saku I liiga 19.voorus sõitis KK Viimsi/Noto Tamsalusse, külla sealsele Los Toros/TALTECHile.

Erinevatel põhjustel vaid üheksakesi mängule sõitnud, kõrvale jäid näiteks korvialused tugitalad Mihkel Allorg ja Joonas Vaino, viimsilased pidid tunnistama väljakuperemeeste paremust 63:77.

Suurima aluse võidule pani Tamsalu esimesel ja kolmandal veerandil parema tabavuse ja Viimsi korvialuste jõudude puudumisel lauavõitluse toel (mängu lõpuks 38:54). Kolmanda veerandaja lõpuks oli tablool 31:48.

Meeskonna peatreener Valdo Lips tunnistas, et reaalset võiduvõimalust sel korral ei tekkinudki aga samas tundis rõõmu meeskonna võitlusvaimu ja noormängija Jorgen Rikbergi soorituse üle, „Vastane oli seekord mõlemal väljakupoolel meist üle, seda nii füüsiliselt kui tabades paremini. Head meelt teeb, et poisid ei andnud  alla ja võitlesid lõpuni ning meie võistkonna noorim, Jorgen, ei tundnud kogenumate vastaste vastu mingit aukartust, tehes esiliigas oma hooaja ja sellega ka karjääri parima mängu.“

Jorgen Rikberg 23, Kristjan Evart 10, Aleks Aasma 9 punkti.

Peale 19.vooru asub KK Viimsi/Noto Saku I Liiga turniiritabelis 10 võidu ja 9 kaotusega 6.real.