Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi korvpallipoisid jõudsid finaalturniirile, ehk nelja parema sekka, ka U18 vanuseklassis (0)
13.05.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover U18 vanuseklassi meeskond, KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK alistas möödunud nädalavahetusel kahel korral, vastavalt koduväljakul 97:73 ja võõrsil 97:77, Rapla Korvpallikooli, millega edenes võitudega 2:0 nelja meeskonna finaalturniirile.

Eesti meistrivõistluste, ametliku nimega G4S Noorteliiga U18 vanuseklassi finaalturniir toimub 18.-19.mai Viimsis, Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil.

Kumbki, nii reedel kui pühapäeval peetud mäng kulges sarnase stsenaariumi järgi, kus esimesel poolajal püsib Rapla mängus, kuid teisel poolajal lähevad viimsilased oma teed ja võitjas kahtlust ei teki.

Meeskonna peatreener Tanel Einaste, „Õnnitlused meie meeskonnale ja treeneritele, fännidele ja toetajatele! Rapla on võitluslik meeskond ja tunnustus selle eest neile aga ka meie meeskonnale, et suutsime seeria 2:0 lõpetada! Just selline seeria kulus meile enne finaalturniiri ära.“ Vaadates eelseisvale, viimsilaste kodusaalis Karulaugu Spordikeskuses, mängitavale finaalturniirile jätkas Einaste, „ Üks fantastiline kogemus meil kahe nädala tagant on ette näidata, kui esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto tõi saali täismaja. Usun, et fännid leiavad tee saali ka sel korral ning kindlasti on see mängijatele hindamatu kogemus. Korvpall peabki olema tähesäras ja lisaks publikule vaadata ka mängijatele fun mängida.“