28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto pidi vastu võtma dramaatilise kaotuse (0)
14.10.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskonnale, KK Viimsi/Noto, jätkus hooaeg võõral väljakul, kui Saku I Liiga teises voorus mindi külla Baltecole.

Sellel õhtul ei piisanud viimsilastele ei 10 punktilisest edust esimesel veerandil, ei 20 punktilises edust teisel veerandil ega 8 punktilisest edust minut enne normaalaja lõppu.

Erik Lutsu tabav kaugvise loetud sekundid enne normaalaja lõppu aitas Balteco 92:92 lisaajale, mida 100:105 valitsesid omakorda väljakuperemehed.

Viimsi meeskonna treenerid pidasid kaotuse põhjuseks kaitsemängu ja valitud taktikat. Treener Martin Toomas, „Täna olid kaitses suured augud sees. Ei mäleta millal meile viimati 100 punkti visati. Taktika, mis meile algselt edu tõi, sai meile hoopis lõpuks saatuslikuks.“

Hoolimata valusast kaotusest, uskus kapten Kristjan Evart, et edasiseks sai võistkond vajaliku õppetunni, „On erinevaid mänge ja vahel juhtub nii. Usun, et kogu meeskond õppis siit edasiseks hooajaks.“

Kristjan Evart 26, Mihkel Allorg 21 ja Gaspar Bibikov 20 punkti.

Mõlemal meeskonnal on nüüd tabelis üks võit ja üks kaotus.