Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Korvpallikooli treenerile Janek Pallasele omistati 18.märtsil, peale teooria- ning praktilisi eksameid korvpallitreener EKR 4 kutsetase. Palju õnne, edu töös ja korvpalli ikka korvi, Janek!
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Notol jäi võit ühe viske kaugusele (0)
01.11.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, pidi Saku I Liiga neljandas voorus tunnistama võõral väljakul Tamsalu Los Torors/Taltech paremust.

Kuigi viimsilased alustasid mängu paremini, võites avaveerandi 36:29, kogusid väljakuperemehed ennast teisel veerandil ja vaheajale mindi seisul 53:52. Edasine õhtu kulges punkt-punkti mängu heitluses kuni viimaste minutiteni. Seisult 91:92 tõi Sander Viilup Tamsalule 4 kiiret punkti, millele Viimsi sel hetkel vastata ei suutnud. Kristjan Evarti kolm tabavat vabaviset vormistasid lõppseisuks 94:96.

Viimsi meeskonna, kes sel hooajal kõikides mängudes visanud vähemalt 90 punkti,  treener Martin Toomas pidas mängu publikule nauditavaks kuid loomulikult oli kurb kaotuse üle, „Mõlemad meeskonnad mängisid väga resultatiivset korvpalli. Aga loomulikult kurb, et vastane oli täna veel resultatiivsem. Tuleb vastast kiita kõrge visketabavuse eest  ja, et nad suutsid oma tempot ja agressiivsust mängu lõpuni hoida. Kiidan vastast.“

Kaarel Traumann jätkas, „Kaotada ei meeldi kellelegi, aga ei saa öelda, et me poleks võidelnud. Iga mees, kes väljakul käis, andis endast 110%. Kaitses on meil veel palju vaja võistkondlikult juurde panna aga suures plaanis on meis sisu kõvasti, ehk lihtne ei ole meie vastu kellelgi.“

Gaspar Bibikov 24, Kristjan Evart ja Mihkel Allorg 18, Kaarel Traumann ja Andreas Märtson 11 punkti.

KK Viimsi/Notol on tabelis nüüd, peale 4 vooru, 2 võitu ja 2 kaotust.