Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri
22.05.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover energiapartner Alexelaga soovib klubi kogukonnale teha väga hea pakkumise elektrienergia ja maagaasi soetamiseks, ehk klubi toetuse maht on otseselt seotud liikmeskonna aktiivsusega. Alexela annab jõudu ...
Kommenteeri
21.05.2020
Kes me oleme? Kaarel ja Martin võtsid kätte ja panid meist igaühe kohta kirja paar rida. Loe ja saad teada. 
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Korvpallile „Viimsi tunnustab“ auhinnagalalt kolm auhinda (0)
27.12.2019

Reedel 20.detsembril, so Viimsi valla taasasutamise 29.aastapäeval, samal päeval pidulikult avatud Viimsi Raamatukogu uutes ruumides toimunud „Viimsi tunnustab“ auhinnagalalt pälvis korvpall aasta parima mees- ja noortemeeskonna  tiitlid ning Korvpalliklubi Viimsi/Estover nimetati aasta spordiürituste korraldajaks. Eraldi pälvis tänumeene treener Valdo Lips.

  • Viimsi valla 2019.aasta meeskond – KK Viimsi/Noto: Eesti meistrivõistluste I Liiga III koht
  • Viimsi valla 2019.aasta noortemeeskond – KK Viimsi/TSK: Eesti noorte meistrivõistluste U18 vanuseklass II koht
  • Viimsi valla 2019.aasta spordiürituste korraldaja – Korvpalliklubi Viimsi/Estover: Eesti meistrivõistlused I Liiga finaalturniir Viimsis, Eesti noorte meistrivõistluste U18 vanuseklassi finaalturniir Viimsis, Poiste Balti Korvpalliliiga turniirid Viimsis, Viimsi 3x3 korvpall.

 

Aasta spordiürituse korraldaja tiitli vastu võtnud klubi tegevjuht Tanel Einaste tänas tunnustuse andjaid aga tõi ürituste korraldamisel esile kogu organisatsiooni panust ning ka mõõdetavat rahalist mõju piirkonnale, „Kuigi hetkel olen siin auhinda meie organisatsiooni nimel vastu võtmas mina, siis loomulikult on kõik need sündmused olnud meeskonnatöö. Aitäh Valdo, Tarmo, Kaarel, Märt ja kõik teised kolleegid ning partnerid, kes ürituste edukasse läbiviimisesse on panustanud. Siin kategoorias on kohane välja tuua, et lisaks spordile kui pehmele väärtusele, ehk kogukonna tervise ja emotsioonide allikale, on spordil piirkonnale ka rahaline kasu. Näiteks jätsid möödunud kuul Poiste Balti Liiga turniiril osalenud neljapäeva jooksul Viimsise vähemalt 12 000 eurot.“

 

VAATA!

 

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...