Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri
22.05.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover energiapartner Alexelaga soovib klubi kogukonnale teha väga hea pakkumise elektrienergia ja maagaasi soetamiseks, ehk klubi toetuse maht on otseselt seotud liikmeskonna aktiivsusega. Alexela annab jõudu ...
Kommenteeri
21.05.2020
Kes me oleme? Kaarel ja Martin võtsid kätte ja panid meist igaühe kohta kirja paar rida. Loe ja saad teada. 
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Ühis- ja saalitreeningud eriolukorra ajal. Suvelaagrid (0)
15.05.2020

Vabariigi valituse otsuse alusel on alates 18.maist lubatud ka siseruumides toimuvad ühistreeningud, kui peetakse kinni kehtestatud piirangutest. Vastavalt alustab saalitreeninguid, vähendatud mahus, ka Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvalliklubi, va pallimänguringid ja harrastajate rühmad.

Saalitreeningud

Otsusega lubatakse alates 18.05.2020 spordisaalides toimuvad treeningud, kui nendes tegevustes osalejaid on maksimaalselt kümme ning kui järgitakse 2 + 2 reeglit (koos tohib liikuda üksi või kahekesi ning teistega tuleb hoida vähemalt 2-meetrist vahet, ehk kontakttreening, loe: mäng, ei ole endiselt lubatud) jt. Täpsemalt SIIN

Täpsed treeningkavad ja plaanid jõuavad Teieni läbi oma treeneri, esimesel võimalusel hiljemalt 21.nädala keskpaigaks, kuna saalide broneerimine, liikumisplaanide koostamine alles käib ja täpse treening- ja logistikaplaani koostamise juurde saame asuda peale vastavate kinnituste saamist.

  • Eriolukorra ajal, tulenevalt seatud piirangutest ja nõuetest, ei ole meil võimalik tagada tavapärast ühistreeningute arvu. Palume mõistvat suhtumist!

 

Kõigil mängijatel on ühistreeningutel osalemiseks kohustuslik tutvuda ja täita Korvpalliklubi Viimsi/Estover tingimused treeningute läbi viimiseks.

Tutvun tingimustega SIIN

  • Saalitreeningutel on lubatud kasutada ainult puhtaid spordijalatseid, st jalatseid millega ei ole õues käidud!
  • Saalitreeningutel ei ole lubatud kasutada oma palli!

 

Treeningutega alustamisel on iga mängija ja lapsevanema käitumine ja korrast kinni pidamine suure olulisusega. Ühistreeningutega saame jätkata vaid tingimusel, et iga vastutav isik (treener), mängija ja lapsevanem peab kinni kehtestatud reeglitest.

 

Täiendavate küsimuste korral vastame meeleldi!

Täpse tunniplaani ja töökorralduse osas saate kõige operatiivsema info oma lapse treenerilt!

 

Spordilaagrid

Valitsuse otsusest johtuvalt ja tänase parima teadmisega toimuvad kõik Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvalliklubi suvelaagrid planeeritud ajal, kohas ja mahus.

Täpsem info SIIN

Tulenevalt eriolukorrast tingitud ebakindlusest oleme suvelaagrite osalustasu maksetähtaega pikendanud kuni 15.juuni. Palume tasuda!

NB! Olukorra muutudes ja laagrite ärajäämisel tagastatakse osalustasu 100% ulatuses!

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiims

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...