Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto pidi karikavõistluste 1/4 finaalseerias tunnistama meistriliigas palliva Rakvere Tarvase paremust (0)
07.10.2020

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto pidi ka Paf Superkarika 1/4 finaalseeria 2.mängus, võõral väljakul, tunnistama meistriliigas palliva Rakvere Tarvase paremust 86:106. Kahe mängu kokkuvõttes tähendas see Tarvase edenemist nelja meeskonna finaaturniirile.

Viimsilased suutsid võõral väljakul võita avaveerandi, 30:26, kuid taaskord domineerides korvialust, lauavõitlus 21:31 ja punktid kolmesekundi alast 34:60 ning vahetusmängijate panuse toel, 27:61, kallutas Tarvas ka seeria korduskohtumise enda kasuks.

KK Viimsi/Noto peatreener Martin Toomas oli hoolimata kaotusest meeskonnaga rahul, „Tänane mäng oli oluliselt parem kui kodus välja tuli. Vähem praaki ja parem visketabavus, ehk treenerid on meeskonnaga rahul.“

Korvpalliklubi Viimsi/Estover omakasvandik, noormängija Hugo Kivilo pidas oluliseks mängida hooaja jooksul aste kõrgema liiga meeskonnaga, „Tänane esimene 15 minutit oli palju parem mäng kui kodus. ja kindlasti on hea mängida nii tugeva vastasega. Siit on palju õppida ja loodame, et hooaja jooksul läheb kõik paremini.“

Kristjan Evart 22 punkti ja 5 korvisöötu; Mihkel Allorg 15 punkti; Andreas Märtson 10 punkti; Saamuel Rõigas 9 punkti.