Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto jätkas korvpalli Eesti esiliiga 2020/2021 hooaega võidukalt alistades Tallinna korvpalliakadeemia (0)
14.11.2020

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto jätkas korvpalli Eesti esiliiga, ametliku nimega Saku I Liiga hooaega võidukalt, alistades koduväljakul KA Tallinna Kalevi   tulemusega 79:65.

Väljakuperemehed olid mänguks paremini valmis võites avaveerandi 19:7 ja poolaja 40:30. Kuigi kalevlased tulid kolmandal veerandil mängu tagasi, siis pidurdamatus hoos olnud meeskonna kapten Kristjan Evarti ( 38 punkti, sh vabavisked 8/8, 2p visked  4/7 , 3p visked 5/11) vedamisel ning meeskondlikule paremusele lauavõitluses ja paremale visketabavusele vastasid viimsilased omapoolse vahespurdiga, millega tüüriti mäng ka võiduka lõpuni.

Meeskonna treener Valdo Lips, „Alustasime kaitses tõesti hästi ja sellest ka rünnakul sujuv minek. Kontrollisime mängu aga kolmandal veerandil  oli meil raske moment kui meie rünnak jäi ümmarguseks. Aga siis saime teravuse jälle tagasi ja kaitse surve tugevaks ja selle pealt ka võit tuli. Kokkuvõttes hea mäng, kui see vahepealne periood välja jätta ja võime meeskonda õnnitleda.“

Sander Otsing, „Saime alguses hästi minema ja visked läksid, millega saime algedu sisse ja enamvähem suutsime seda lõpuni hoida. Kolmandal veerandil nad tuli küll järgi aga neljandal panime teise käigu sisse ja läksime.“

Kristjan Evart 38 punkti ja 8 lauapalli. Mihkel Allorg 12 punkti ja 12 lauapalli. Kaarel Traumann 12 punkti ja 5 korvisöötu.