Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto võitis koduväljakul suureskooriliselt lähikonkurent Rae Koss/Hansaviimistlust (0)
20.11.2020

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto jätkas korvpalli Eesti esiliiga, ametliku nimega Saku I Liiga hooaega võidukalt, alistades koduväljakul Rae Koss/Hansaviimistluse   tulemusega 105:54.

Väljakuperemehed olid mänguks hästi valmis, asudes kohtumist lahtiviskest alates juhtima ning olles kordagi kaotusseisus. Avaveerandi võitsid viimsilased 32:17 ja poolaja 50:29. Ainus mõõn tabas väljakuperemehi kolmandal veerandajal, kuid ka siis ei pääsenud külalised ohtlikusse lähedusse vaid mõõnaperioodi lõppedes spurtisid viimsilased suureskoorilise võiduni.

Meeskonna treener Valdo Lips, „Täna numbri räägivad enda eest, olime üle. Kindlasti ei oodanud me lihtsat, rääkimata, et nii lihtsat mängu. Vahepeal tulid lohakused sisse aga lõppkokkuvõttes hea, et selline koduvõit. “

Jorgen Rikberg, „Suur võit. Asjad toimisid, kõik, mis räägiti tegime ära ja visked kukkusid. Lõpptulemus on selline. Teadime, et tuleb raske mäng ja olime päris hästi valmis, tegime omad asjad ära ning ei lasknud neil teisel poolajal järgi tulla.“

Mihkel Allorg 24 punkti, 12 lauapalli ja 6 korvisöötu. Saamuel Rõigas 21 punkti. Krisjan Evart 20 punkti, 8 lauapalli ja 6 korvisöötu. Jorgen Rikberg 15 punkti. Kaarel Traumann 8 punkti ja 9 korvisöötu.

Peale 7 mängudevooru asub KK Viimsi/Noto 6 võidu ja 1 kaotusega esiliiga 2.kohal.