Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
15.06.2026
10.juunil kogunes Korvpalliklubi Viimsi korvpallipere Forus Spordikeskusesse, et ühiselt võtta kokku 2025/2026 hooaeg ning tänada inimesi ja organisatsioone, kelle panus aitab Viimsi korvpalli iga päev edasi viia.
Kommenteeri
08.06.2026
Kuni 30.juunini on avatud registreerumine 2026.aasta suvelaagritesse.
Kommenteeri
19.05.2026
Eesti meistrivõistlustel noormeeste U16 vanuseklassi saavutas Kesklinna KK/Excellent 4. koha, kui pühapäeval, 17.mail, Tartu Ülikooli Spordihoones peetud pronksimängus tuli tunnistada HellermanTyton Rapla
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Sulev Särekanno, „Sander oli energiat täis ja teda jätkus kõikjale, nii väljakule, kui selle äärde.“ (0)
22.12.2020
» Sander Raieste #13

Sander Raieste esimene treener Sulev Särekanno.

Kuidas Sander korvpallijuurde jõudis?

SS: Sander alustas korvpallitrennidega Viimsis 2006 a. Trennid toimusid praeguses tennisehallis, mis oli sel hetkel kohandatud ka korvpalli mängimiseks. 1999 sa. poistest tekkis kohe tore seltskond. Kõik olid tõsised kossuhuvilised ja seepärast ka innustunud ja valmis trennides pingutama ning uusi asju omandama. Sander oli energiat täis ja teda jätkus kõikjale, nii väljakule, kui selle äärde. Vahel oli tegemist, et seda energiat pudelis hoida.

 

Milline õpilane Sander oli? Rõõme, raskusi?

SS: Sander oli hea pallitunnetusega ja koordinatsiooniga. Hiljem ka hea viskekäega. Esimestel aastatel keskendusime nagu ikka korvpalli põhitõdele - põrgatus, söötmine, sammudelt vise. Hiljem panime rõhku kaitsemängule - asend, asendis liikumine.

 

Kas said kohe aru, et siit on mängumees kasvamas?

SS: Mini vanuseklassis oli Sander üks kahest meeskonna parimast skoorijast. Enamus punktid tulid üks-üks mängust. Läbimurdel oli ta kiire ja osav nii vasaku, kui parema käe poolt. Samuti jagus teda lauavõitlusesse ja kaitsesse.

 

Mis olid treeningute peamised rõhuasetused?

SS: Hiljem asendusid Sanderi tormakus ja energia mõtestatud ja targa ning ratsionaalse tegevusega. Kindlasti mõjusid tervikuna hästi poiste omavahelised head ja sõbralikud suhted. Usun, et kõigil kaaslastel on Sandri üle hea meel ja hoiavad talle edaspidigi pöialt.

 

Sander Raieste alustas korvpallitreeninguid Viimsis, treener Sulev Särekanno ja jätkas Valdo Lips juhendamisel.

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
Korvpalliklubi Viimsi vaba aja tootesari
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...