Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Sportland teenis võõral väljakul väärt võidu Pärnu Sadama vastu (0)
01.11.2021

Paf Eesti-Läti Korvpalliriiga raames peetud kohtumises alistas liiga uustulnuk KK Viimsi/Sportland eelmise hooaja Eesti hõbedase meeskonna Pärnu Sadama 82:74, kirjutades tabelisse hooaja kolmanda võidu.

Mängu alustas koduväljakul paremini Pärnu, haarates tabavate kaugvisete toel initsiatiivi ja minnes mängu juhtima. Peatreener Valdo Lipsu mõtlemisaeg äratas ka Viimsi meeskonna ning kui esimesele pausile mindi pärnakate eduseisul 26:27, siis poolaja võitsid juba külalised 43:40.

Kuigi Viimsi leidis end kolmanda veerandaja lõppedes taaskord napimas 59:60 kaotusseisus, tehti 69:69 viigiseisult 13:3 vahespurt, mis vormistaski lõppskooriks 82:72.

Rain Veideman, “Alustasime täna rabedalt aga võtsime siis jalad kõhualt välja ja saime sellest ehmatuset üle ning siis alles läks mänguks. Tänase mängu võti oli, et Pärnul pidi olema strateegia võtta Lipsu vasak käsi kinni aga tundub, et nad ei saanud sellega hakkama.”

Kristjan Evart, “Võõrsil vaga oluline võit Pärnu Sadama vastu. See mäng näitas täpsemalt kuhu nüüd oktoobnri lõpuks jõudnud oleme. Mehed hoidsid teatud joonisest kinni ja ei lasknud ennast rütmist välja.”

Rain Veideman 18 punkti, 6 lauapalli, 6 korvisöötu. Karl-Johan Lips 16 punkti ja 8 lauapalli. Devin Haris 16 punkti. Ronalds Zakis 13 punkti ja 5 lauapalli. Taavi Jurkatamm 10 punkti ja 7 lauda.

Pärnu poolelt tõi Korvpalliklubi Viimsi kasvandik Hugo Toom 12 punkti.

KK Viimsi/Sportlandile oli see kolmandaks võiduks kahe kaotuse kõrval, millega jagatakse liigatabelis kohti 6.-8.