Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
22.11.2021
Paf Eesti-Läti Korvpalliriiga raames peetud kohtumistes alistas KK Viimsi/Sportland kahemängulise turnee esimesel päeval Valmieras sealse Glass Via
Kommenteeri
20.11.2021
KK Viimsi/Sportland siirdus reedel võistlusturneerele Lätti, kus laupäeval minnakse Valmieras vastamisi kohaliku Valmiera Glass Viaga ning päev hiljem Riias sealse Läti Ülikooliga.
Kommenteeri
19.11.2021
Korvpalliklubi Viimsi korraldab treenerite täiendkoolitused. Külla tuleb tunnustatud Sloveenia treener Luka Bassin.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Korvpalliklubi Viimsi allkirjastas koostöölepingu Viimsi SPAga (0)
15.11.2021

Laupäevasel, Viimsi meeskonnale võidukal kodumängul allkirjastas klubi kootöölepingu SPA Tours OÜga, mille alusel Viimsi SPA majutab ning Black Rose toitlustab KK Viimsi/Sportland meeskonna liikmeid. Ühtlasi on Black Rose Viimsi korvpallifääni kodupubi.

Viimsi SPA tegevjuht Hardi Kerde, “Iga ettevõte toetab neid spordialasid, mis on talle südamelähedased. Meile on südamelähedane toetada oma kohalikku korvpalliklubi. See on Viimsi Spa jaoks võimalus panustada kohalikku kogukonda, seda enam, et Korvpalliklubi Viimsi on toonud märkimisväärseid tulemusi ning alustab uuel hooajal korvpalli Eesti meistriliigas ja Eesti-Läti ühisliigas. Tegemist on tugeva klubiga ja meil on suur au kaasas käia meeskonna arengu teel.”

Klubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste, “Osalemine Eesti meistriliigas, seda enam rahvusvahelises võistlussarjas on klubile aga ka Viimsi kogukonnale suur privileeg. Samas võimas turunduskanal ning positiivne mainetööriist. Meil on hea meel, et kohalik juhtiv ettevõte, julgen öelda Viimsi üks maamärk, Viimsi SPA on sellel teel koos meiega ning ühiselt pakume kogukonnale positiivseid emotsioone ning nüüd on meie fännidel Black Rose pubi näol koht, kus neid emotsioone jagada.”

 

Vaata fotogaleriid mängust ja koostöölepingu sümboolsest allkirjastamisest SIIN

 

Jälgi meid sotsiaalmeedias!


  

 

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...