Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
Kommenteeri
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Ilma Zakiseta mänginud KK Viimsi/Sportland eesti esiklubi üllatada ei suutnud (0)
28.01.2022

Neljapäeval, 27.jaanuaril Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga raames peetud kohtumises ei suutnud haigestumise tõttu platsilt eemale jäänud Ronalds Zakiseta mänginud KK Viimsi/Sportland valitsevat Eesti meistrit BC Kalev/Cramot üllatada ja kalevlased võtsid koduväljakul 67:80 võidu.

Kohtumise alguses haarasid initsiatiivi kalevlased, juhtides  avaveerandi keskpaigaks 18:9 ja võited esimese perioodi 24:14. Teisel veerandajal kasvas vahe 16 punkti peale kuid viimsilastel õnnestus kaotusseisu vähendada ja vaheajale mindi 31:42. Kord kasvades, kord vähenedes külalised kalevlastele ohtlikusse kaugusesse enam ei jõudnud ja mängu lõppskooriks 67:80. Kalevlaste edu sai alguse üleolekust cm ja kg, mille arvelt domineeriti lauavõitlust lausa 18:44.

Valdo Lips, „Täna Kalev/Cramo vastu raske mäng. Samas kaitses, mingites valdkondades, tegime hooaja parima mängu. Kaitselauaga on probleeme nagu näha ka protokollist, siis selgelt kaotasime lauavõitluse ja teiseks on hetkel selline halb aeg kaugvisetega. Aga loodetavasti saame need asjad korda ja läheme paremaks. Pühapäeval juba tähtis mäng kodus, ehk ootan kõiki meile kaasa elama.“

Taavi Jurkatamm 15 punkti. Devin Harris 10 punkti.

KK Viimsi/Sportland asub turniiritabelis üheteistkümne võidu ja kuue kaotusega neljandal real.