28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Sportland pidi koduväljakul tunnistama BC Kalev/Cramo paremust. Ees ootavad Eesti-Läti Korvpalliliiga play-offid (0)
28.03.2022

Korvpalli Eesti Meistriliiga arvestuses pidi KK Viimsi/Sportland möödunud nädalal lahkuma väljakult kahe kaotusega, kui koduväljakul jäädi alla BC Kalev/Cramole ja kolm päeva enne seda võõral väljakul Tallinna Kalevi. Oma viimase põhiturniiri mängu pidasid viimsilased samuti koduväljakul, kui 20.märtsil kui mängu saatus selgus viimase sekungi viskega, mille tabas kahjuks Pärnu Sadam.

KK Viimsi/Sportland pidi Korvpalli Meistriliiga raames peetud kohtumises tunnistama valitseva Eesti meistermeeskonna BC Kalev/Cramo paremust 71:85. Mängule elas koahpeal kaasa 325 inimest.

KK Viimsi/Sportland pidi Korvpalli Meistriliiga raames peetud kohtumises tunnistama valitseva Eesti meistermeeskonna BC Kalev/Cramo paremust 71:85. Mängule elas koahpeal kaasa 325 inimest.

Võrdse mängu alguse, 7:8, järel tegi Cramo 2:13 spurdi, asudes sellega mängu 10:20 juhtima ja võites esimese veerandaja 20:27. Teisel perioodil jätkus võrdne mäng ja viimsilased jõudsid mitmel korral kolme punkti akugusele, kuid veerandaeg kuulus ikkagi külalistele 36:45.

Kolmanda veerandaja alguses kaks järjestikust kaugviset tabanud Karl Johan Lips tõi võõrustajad taas kolme silma kaugusele, 42:45, kuid ka sel korral suutis BC Kalev/Cramo vastata, tehes seisuks 42:51. Sarnane tsenaarium, kus peatreener Valdo Lipsu hoolealustel õnnestub järjestikuste õnnestumistega vahet vähendada kuid kalevlastel on seejärel alati vastus olemas, jätkus ka viimasel veerandajal, kuni lõppskoori 71:85 vormistamiseni.

Kolm päeva varem, ehk teisipäeval 22.märtsil pidi KK Viimsi/Sportland tunnistama võõral väljakul Tallinna Kalevi paremust 81:87.

KK Viimsi/Sportland asub Paf Korvpalli Eesti Meistriliiga turniiritabelis seitsmeteistkümne võidu ja kaheteistkümne kaotusega neljanal real.

• Paf Eesti Korvpalli Meistriliiga tabelit SIIN

Eesti-Läti Korvpalliliiga põhiturniiri lõpetas KK Viimsi/Sportland kaotusega Pärnule ning play-off mänge alustatakse kuuenda asetusega, minnes vastamisi lätlaste Venstspilsiga

Ühisliiga põhiturniiri lõpetas KK Viimsi/Sportland koduväljakul, kui  viimase sekundi viskest tuli vastu võtta kaotus Pärnus Sadamalt, 82:83. Mängule elas kohapeal kaasa 350 inimest.

Võrdse avapoolaja, 45:38, järel suutsid viimsilased kolmandal veerandil näidata paremat mängu nin asusid viimsilased Rain Veidemanni pealtpanekust mängu 15 punktiga juhtima, 58:43. Kuid siis jäi kodumeeskond pea neljaks minutiks kuivale lubades külalistel teha 0:12 spurdi, mis tähenas, et mängu saatus selgub viimase veerandaja loteriis. Nii ka läks. Vaheldumisi korve ja eduseise vahetades viis Ronalds Zakis viimsilased 3 sekundist enne mängu lõppu juhtima 82:81, kuid pärnakate tagamees Gilbert suutis kiirelt korvi lähistele murdia ning ka palli läbi rõnga upitada, tehes  lõppskooriks 83:82.

KK Viimsi/Sportland lõpetas Paf Korvpalli Eesti-Läti Korvpalliliiga  kuueteistkümne võidu ja kümne kaotusega kuuendal real, mis tähendab, et veerandfinaalseerias minnakse vastamisi lätlaste BK Ventspilsiga.