28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Sportland alistas korvpalli Eesti meistriliiga kohtumises kodusaalis Pärnu Sadama (0)
14.04.2022

Korvpalli Eesti meistriliigas läksid eile, so kolmapäeval 13.aprilli vastamisi ka Eesti-Läti liiga poolfinaalis kohtunud KK Viimsi/Sportland ja Pärnu Sadam. Taas väljusid kodupubliku ees mängust võitjatena viimsilased, seekord tulemusega 92:85. Mängule elas kaasa pea 300 viimsilast!

Laupäeval oli KK Viimsi/Sportland alistanud pärnakad viimase sekundi viskest 83:81. Sel korral saavutati viimase veerandaja alguseks üheksapunktiline edu ja kuigi Pärnu jõudis kolm minutit enne lõpusireeni veel kolme ja viimasel minutil ka viie punkti kaugusele, vormistas Viimsi Rait-Riivo Laane vabavisetest 92:85 mänguvõidu.