Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Sportland pidi võõral väljakul tunnistama Tartu paremust ja veeranfinaalseeria tuleb Viimsisse tagasi viigiseisult 1:1 (0)
01.05.2022

KK Viimsi/Sportland pidi laupäeval Tartu Ülikool Maks&Moorits koduväljakul tunnistama vastase paremust 79:83, mis tähendab, et kolme võiduni mängitav seeria tuleb Viimsisse tagasi 1:1 viigiseisult. Seeria kolmas mäg toimub esmaspäeval, 2.mail Viimsis!

Teist mängu järjest kulges mäng tsenaariumi järgi, kus tartlased võitlevad kätte algedu, kuid KK Viimsi/Sportland tuleb mängu tagasi ja läheb ka mängu juhtima. Kuid sel korral, erinevalt seeria avamängust, suutsid tartlased lõpuheitluse siiski enda kasuks kallutada. Viimsile said saatuslikuks vabavisked, mida teeniti terava mänguga lausa 36 kuid millest jäi realiseerimata lausa 15.

KK Viimsi/Sportland peatreener Valdo Lips, SIIN

KK Viimsi/Sportland kapten Rain Veideman, SIIN

Karl Johan Lips 19 punkti, 6 lauapalli ja 7 korvisöötu. Rain Veideman 17 punkti ja 8 korvisöötu. Tyler Roberson 17 punkti. Ronalds Zakis 16 punkti.

Kolme võiduni peetava seeria kolmas mäng toimub esmaspäeval, 2. mail algusega kell 19 Viimsis. Seeria neljas mäng toimub kolmapäeval, 4. mail Tartus ja vajadusel viies mäng päev hiljem, 5. mail taas Viimsis.

VAATA!

• Intervjuud Lipsu ja Veidemaniga SIIN
  • Mängu statistika SIIN
  • Mäng täispikkuses SIIN
  • Korvpalli Eesti Meistrivõistluste turniiritabel SIIN
  • TOP5 seeria 1 mäng SIIN

KK VIIMSI/SPORTLAND vs Tartu Ülikool Maks&Moorits VEERANDFINAALSEERIA KODUMÄNGUD