28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi/Sportland kaotas esimese kodumängu Tartu Ülikool Maks & Moorits meeskonnale 76:87 (0)
10.10.2022

Viimsi/Sportland võttis Paf Eesti-Läti korvpalliliiga esimeses kodumängus vastu tartlased, kes on hooaega hästi alustanud ning kelle kontos oli kaks võitu kahest mängust. Viimsi meeskond oli esimeses mängus võõrsil jäänud kõige napimalt alla Pärnu Sadamale.

Esimene veerandaeg kulges tempokalt ja korviderohkelt ning lõppes 25:25. Teisel veerandajal õnnestus Tartul tänu kiirele spurdile 11 punktiga ette rebida ning Viimsil ei õnnestunudki kahjuks mängu enam murrangut tuua. Viimasel veerandil suutis Viimsi küll vahet vähendada, kuid mängu saatuses kahtlust ei tekkinud ning kohtumine lõppes tartlaste võiduga 76:87.

Võitjate poolel olid suurimad skooritegijad Mccloud ja Pavelka, vastavalt 19 ja 18 punktiga. Viimsi poolel kerkis üleplatsimeheks Devin Lee Harris, kes viskas 20 punkti ja noppis 11 lauapalli. Kahekohalise punktiskoori said veel kokku Lips, Toppin ja Rikberg.

Peatreener Valdo Lips ja mängujuht Jorgen Rikberg kiitsid publikut, keda oli tublisti kohale tulnud. “Kahjuks kaotasime, kuid võitlesime lõpuni. Parandamisruumi jagub, tuleb korralik analüüs teha ning järgmiseks mänguks valmis olla,” ütlesid mõlemad mehed ühest suust. Rikberg lisas veel juurde, et kui kaitses oli paremaid ja vähem paremaid hetki, siis just rünnakul jäädi liiga individuaalseks.

Järgmise mängu peab Viimsi/Sportland kodus BC Kalev/Cramo vastu 15. oktoobril.