Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi/Sportland võttis kodusaalis ajaloolise võidu BC Kalev/Cramo vastu (0)
17.10.2022

Viimsi/Sportland läks Paf Eesti-Läti korvpalliliiga kodumängus Kalev/Cramo vastu oma esimest võitu jahtima ning liigas selle hooaja võiduarvet avama.

Pärast võidetud avaveerandit 22:16, juhiti ka poolajaks ning seda numbritega 38:34. BC Kalev/Cramo ei suutnud pärast puhkepausi mängu murrangut tuua ning kolmanda veerandaja lõpuks olid külalised juba 11-punktilises kaotusseisus. Kuigi viimasel veerandajal viimsilaste edu sulas, hoiti mäng lõpuni kontrolli all ning nii vormistati ajalooline võit numbritega 73:70.

Viimsilaste parimaks osutus Malik Toppin 19 punktiga. Kapten Karl Johan Lips viskas 16 punkti ning noppis 10 lauapalli. Devin Harris lisas 13 punkti ja jagas 8 resultatiivset söötu. Vastaste suurim skooritegija oli Hugo Toom 13 punktiga. Wesley Van Beck ja Oleksandr Kovliar lisasid 12 silma.

Endine BC Kalev/Cramo mängija Egert Haller kiitis viimsilaste ühtset võitlusvaimu, head energiat ja suurt publiku toetust. “Võistkondlikult tegime väga hea mängu. Võtmesõna oligi ühtne löögirusikas, kõik jagasid palli ning pärast kahte kaotust, tahtsime seda võitu nii väga. Publik oli fantastiline, kuues mees väljakul,” rääkis Egert pärast mängu.

Treener Kristjan Evart oli esimese võidu üle silmnähtavalt rõõmus. “Hooaja esimene võit oli magus. Rünnakupilt jättis natukene soovida ja meil on veel arenguruumi, mis on hea. Kaitses olime enamus aega tublid ja tegime nii nagu enne mängu kokku lepitud. Müts maha poiste ees, väga raske mäng oli,” ütles treener Kristjan pärast mängu.

Järgmise mängu peab Viimsi/Sportland kodusaalis, Forus Spordikeskus Viimsi P 23. Oktoobril:

“BURGER KITCHEN eri: Viimsi/Sportland vs Tallinna Kalev/Audentes