28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi/Sportland kaotas Eesti-Läti liiga veerandfinaalseeria esimese mängu BC Prometey’le 69:91 (0)
27.03.2023

Laupäeval toimus Riias esimene play-off mäng BC Prometey ja Viimsi/Sportland vahel.

Esimesel veerandajal läks Ukraina klubi kiirelt juhtima ning võitis 30:16. Teisel veerandajal said viimsilased oma mängu käima ja võitsid 20:18. Poolajavileks juhtis BC Prometey 48:36.

Teisel poolajal jätkas Viimsi/Sportland südit mängu ning võitles hästi kaitses. Kolmas veerandaeg kaotati napilt 18:21 ning neljas 15:22. Mäng lõppes 69:91 viimsilaste poolt vaadatuna.

Viimsi/Sportland poolelt viskas Devin Harris 19 punkti, võttis 8 lauapalli ja andis 6 resultatiivset söötu. Malik Toppin tõi meeskonnale 18 punkti. Karl Johan Lips võttis 5 lauapalli ning Siim-Markus Post andis 6 resultatiivset söötu ning noppis samuti 5 lauapalli. Vastaste parim Illya Sydorov viskas 15 punkti.

Birk Birger Arop ja peatreener Valdo Lips pidasid kaotuse põhipõhjuseks rohkeid pallikaotusi. “Mehed võitlesid kõvasti ning selles osas etteheiteid pole. Vastased tabasid paremini ning meie tegime liiga palju lubamatuid pallikaotusi,” võttis treener mängu kokku.

Korduskohtumine toimub Viimsis 1. aprillil.