Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.09.2023
Noorenduskuuri läbinud Viimsi meeskond pidas eile oma esimese mängu Eesti-Läti liigas. Kohapeale oli tulnud meeskonda toetama 386 kaasaelajat. Kodumeeskonna ridades ei teinud eile kaasa Artem Kovalev, Gerrit Lehe ...
Kommenteeri
22.09.2023
Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga avamängud võtame koduväljakul vastu Keila Coolbeti. Meie uus, noor meeskond läheb andma lahingut, kuid erinevatel põhjustel jäävad mängust eemale Hint, Lehe, Kovalov. Seega saab ...
Kommenteeri
22.09.2023
Miks osta Hooajapääse? Anname Sulle mitu parimat põhjust:
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Saksamaalt Eestisse - Gerrit Lehe liitub Viimsiga (0)
06.09.2023
» Gerrit Lehe. Foto: https://tigers-tuebingen.de/

18-aastane ja 198 cm pikk tagamängija või väikese ääre kohal tegutsev Gerrit Lehe pani end eelmisel hooajal proovile Saksamaa esiliigas, Tübingeni Tigersi ridades kuhu ta suundus Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK meeskonnast, mis osales Eesti U18 meistrivõistlustel.

Hiljuti esindas Gerrit  Eesti koondist, kui Ungaris toimunud FIBA U18 3×3 korvpalli maailmameistrivõistlustel sai Eesti neljanda koha. Pronksimängus tuli kahjuks ülinapilt, 15:16 alla vanduda Sloveeniale.

 

Peatreener Valdo Lips ootab Gerritilt sama, mis teistelt noormängijatelt- kaitses pingutamist, igas olukorras võitlemist ja maksimumi andmist.

 

“Otsustasin liituda Viimsi korvpallimeeskonnaga kuna siinsel meeskonnal on hea maine ja tugev treenerite ning noorte ambitsioonikate mängijate koosseis, mis mind väga motiveerib. Isiklikult tahan oma korvpallioskusi täiendada, saada tugevaid mänge ja areneda mängijana. Meeskonnana on meie eesmärk saavutada edu kohalikel ja võimalusel ka rahvusvahelistel turniiridel. Tahame näidata head mängu ning olla eeskujuks teistele noortele korvpallihuvilistele.

Kokkuvõtlikult, Viimsi korvpallimeeskonnas mängimine vastab minu isiklikele ambitsioonidele korvpallis ning pakub suurepärast võimalust kuuluda toetavasse ja eesmärgile suunatud meeskonda,” soovib Lehe end tõestada.

 

 

“Meie meeskonna profiil on anda kõikidele mängijatele võimalus arenguks ja ennast tõestada. Kes edasi, kes korraks tagasi, on mul mul hea meel, et mitmed Eesti talendid on Eestisse tulles just Viimsi valinud, kus oma karjäärile uus hoog anda. Niisamuti Gerrit. Näeme, et tal on võimalus tõsiselt meesekorvapllis kanda kinnitada, airdates saavutada enda ning meie meeskonna eesmärke,” tervitab Lehet klubi tegevjuht Tanel Einaste.

 

Hetkel peame soovima Lehele kiiret paranemist ja väljakule naasmist, peale 3×3 korvpalli maailmameistrivõistluste pronksimängus saadud traumat, mille tõsidus peaks selguma lähipäevil.

 

Osta Viimsi Hooajapääse SIIN


Saalis näeme!

 

Jälgi meid sotsiaalmeedias!


  

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi - U13 Eesti meistrid
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...