Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
20.02.2024
Eesti korvpalli karikavõistluste pronks mängiti laupäeval välja Märjamaa spordihoones. Viimsi meeskonnas on hooaja lõpuni vigastustega väljas Laanemaa, Reinart ja Maide. Mängus ei teinud kaasa ka Aleksander ...
Kommenteeri
20.02.2024
Möödunud nädalavahetusel osales Viimsi U-17 meeskond Euroopa Noorte Korvpalliliiga ehk EYBL U17 vanuseklassi Challanger Cupil. Alagrupis võideti Norra, Soome ja Tšehhi noortevõistkondi ning finaalis lätlasi. ...
Kommenteeri
15.02.2024
Oleme Maksu- ja Tolliametile esitanud andmed Teie poolt 2023.aastal tasutud koolituskulude kohta. Maksu- ja Tolliamet kannab koolituskulude andmed Teie eeltäidetud tuludeklaratsiooni tabelisse.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi poisid teenis Euroopa Noorte Korvpalliliiga teisel etapil Tšehhis 2 võitu ja 2 kaotust ning lõpetas põhiturniiri 3.kohal! (0)
05.12.2023

24.-26. novembrini Plzeňis, Tšehhis toimunud U17 vanuseklassi EYBL ehk Euroopa Noorte Korvpalliliiga teiselt etapilt, tuli Viimsi meeskond tagasi 2 võidu ja 2 kaotusega. Kahe etapi kokkuvõttes, on noortel turniiritabelis 5 võitu ja 3 kaotust, millega F alagrupis teeniti 3 koht.

Mängudest teeb kokkuvõtte poiste treener ja Viimsi noortekorvpalli juht Kaarel Traumann.

 

KK Viimsi - GGS Basketball Project (Itaalia) 54-64

Kaarel: “Jäime hätta nii korvi all, kui ka lauavõitluses. Samas suutsime sundida vastaseid rohkem pallikaotusi tegema. Visketabavus oli alla keskmise. Suures plaanis saigi määravaks see, et itaallased said rohkem lihtsaid korve ja meie pidime tohutut vaeva nägema iga korvi saamiseks. Oli kindlasti võidetav mäng, kuigi meie vastane läbis turniiri puhaste paberitega ja seega päris tugev meeskond.”

 

KK Viimsi - NABA Ireland (Iirimaa) 91-57

Kaarel: “Olime selgelt domineerivam pool. Suutsime oma pressinguga vastased palju eksima panna ning saime lihtsaid korve. Tabasime esimesel poolajal kaugelt väga hästi, valitsesime ka ründelauda. Mäng oli igatepidi kontrolli all, olime selgelt paremad.”

 

KK Viimsi - BVBS (Läti) 82-73

Kaarel: “Mäng algas korraliku ehmatusega ja jäime kuue minutiga 6-22 taha. Vastased tabasid esimesest 10-st viskest väljakult lausa 9. Pärast seda saime ise mängu sisse ja suutsime natuke rohkem vastaste liidritele keskenduda. Terve mäng oli kõva pingutamine, et järele jõuda ja mööda minna. Lõpus suutsime võistkondliku kaitsega paar lihtsat korvi saada ja see sai määravaks. Eriti vägev oli, kuidas kogu pink elas kõvasti kaasa ja ergutasid üksteist. Seda kiitsid ka korraldajad, et oli vapustav vaadata. Kuigi siin mängus kõik platsile ei saanud, siis usun, et see võiduemotsioon oli kõigi jaoks väärt tasu.”

 

KK Viimsi - Inter Bratislava (Slovakkia) 67-82

Kaarel: “Vastas olid viis selle suve Slovakkia U16 koondislast, kellest kolm olid täielikud põhimehed. Võrdluseks, et Eesti U16 koondis nägi tohutut vaeva ja suutis napilt Slovakkia koondise EM-l alistada. Alustasime mängu väga hästi. Liigutasime rünnakul palli ja olime agressiivsed. Teisel veerandil lagunesime ja sellega otsustati ka mängu saatus. Vastaste korvialused jõud kontrollisid lauavõitlust täielikult ning ühtegi lihtsat lay-upi meile enam ei antud. Mängiti hoopis teistel kõrgustel millesarnast Eestist selles vanuses ei näe . Sellegi poolest korralik mäng.”

 

Treener Kaarel Traumann jäi kokkuvõttes väga rahule. “Suures plaanis tegid poisid väga korraliku turniiri, mitte üheski mängus ei saadud hävingut ja kõigiga oldi lõpuni mängus. Viimasel kahel turniiril oleme saanud mängida türklaste, itaallaste, tšehhide, slovakkide, iirlaste, leedulaste ja naabrite lätlastega. Väärt kogemus poistele. Pärast kaheetapilist põhiturniiri, annab alagrupis saavutatud 3. koht võimaluse osaleda challenge cupil, kuhu kutsutakse kõikide alagruppide 3-4 koha omanikud. See turniir toimub ilmselt veebruari lõpus-märtsi alguses Baltikumis,” ütles treener.

 

Meeskonda kuulusid Robi Treimut, Timo Lang, Kristo Rannaste, Matthias Kokošinski, Julius Meijel, Raul Tubarik, Karl Johann Grünberg, Rasmus Nugis, Kaur Kalle, Kenneth-Hans Möldre, Richard Hütt, Robin Berol. Saatjad Ever Treimut ja Kaimar Karuauk.

 

Turniiril osalemist toetas Forus Security.

 

Saalis näeme!

 

Jälgi meid sotsiaalmeedias!


  

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
Korvpalliklubi Viimsi vaba aja tootesari
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...