Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
13.07.2020
Laupäeval, 18.juulil toimub Sportland Kõrvemaa Triatlon. Distants on kõigile jõukohane: 350m ujumist, 22 km rattasõitu, 4 km jooksu. Korvpalliklubi Viimsi/Estover liikmetele on osalemine TASUTA! 
Kommenteeri
09.07.2020
Et suvi ei läheks luhta toimuvad Kesklinna Korvpalliklubi ja GAG Korvpalliklubi treeningud läbi terve suve. Seejuures on uutele mängijatele treeningud juulis ja augustis TASUTA! TULE KOSSU MÄNGIMA!  
Kommenteeri
09.07.2020
Juulis ja augustis toimuvad treeningud muutunud, st suvise treeningplaani alusel.
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

 

Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5

Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee

 


 

Aleks Jorro

EKR 5

Kontakt: 55673325 aleks@kesklinnakk.ee


Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee


Tanel Einaste

EKR 6

Kontakt: 5048422 tanel@kesklinnakk.ee


Ahti Roostalu

EKR 4

Kontakt: 53404939 ahti@kesklinnakk.ee


 

Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57570625 martin@kesklinnakk.ee

Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...