Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
22.11.2021
Paf Eesti-Läti Korvpalliriiga raames peetud kohtumistes alistas KK Viimsi/Sportland kahemängulise turnee esimesel päeval Valmieras sealse Glass Via
Kommenteeri
20.11.2021
KK Viimsi/Sportland siirdus reedel võistlusturneerele Lätti, kus laupäeval minnakse Valmieras vastamisi kohaliku Valmiera Glass Viaga ning päev hiljem Riias sealse Läti Ülikooliga.
Kommenteeri
19.11.2021
Korvpalliklubi Viimsi korraldab treenerite täiendkoolitused. Külla tuleb tunnustatud Sloveenia treener Luka Bassin.
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

 

Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5

Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee

 


 

Aleks Jorro

EKR 5

Kontakt: 55673325 aleks@kesklinnakk.ee


Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee


Tanel Einaste

EKR 6

Kontakt: 5048422 tanel@kesklinnakk.ee


Ahti Roostalu

EKR 4

Kontakt: 53404939 ahti@kesklinnakk.ee


 

Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57872380 martin@kesklinnakk.ee

 

Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...